Bedava İnternet Geldi

  Vodafone Uygun Fiyatlı İnternet Paketleri

  Vodafone Uygun Fiyatlı İnternet Paketleri

  Vodafone uygun internet paketleri ile ekonomik fiyatlar ödeyerek dilediğiniz gibi internette sörf yapmak, sosyal medya uygulamalarında vakit geçirmek istemez misiniz? O halde Vodafone uygun internet paketleri size göre! Faturasız, faturalı, öğrencilere özel internet paketleri ile internetin keyfini çıkarın!

  Vodafone Yanımda Bana Ne Var ile Uygun İnternet Sahibi Olma Firsatı

  Vodafone Yanımda Bana Ne Var uygun İnternet sahibi olmak isteyen kişilerin ilk tercih ettikleri yöntemler arasında yer alıyor. Bütün Vodafone hat sahipleri, bu uygulamayı telefonlarına indirerek kullanabilirler. Bu sayede kullanıcılar 2 GB ile 500 MB arasında internet sahibi olma fırsatını elde etmiş olurlar. Çoğu internet kampanyasından farklı olarak bir kere kazandığınız bedava internet, kullanmamanız halinde diğer aylara aktarılacaktır. Bu şekilde internetinizi sınırlı bir süre içinde kullanmak zorunda kalmazsınız.

  Vodafone Yanımda Bana Ne Var ile Nasıl Uygun İnternet Kazanılır?

  Vodafone Yanımda Bana Ne Var ile uygun internet kazanmak için ilk önce telefonlarınıza App Store ya da Google Play üzerinden uygulamayı indirin. Ardından, uygulamaya üyelik bilgilerinizi kullanarak giriş yapın. Bana ne var menüsüne tıklayın. Bu menüye tıkladığınız zaman karşınıza bir çark çıkacak. Bu çarkı çevirin. Çark üzerinde bedava internet dışında, konuşma paketleri, SMS gibi diğer ayrıcalıklar da sizleri bekliyor.

  Vodafone İnternet Avcıları Oyunu ile Kim Uygun İnternet Kazanmak İstemez?

  Vodafone İnternet Avcıları oyunu oynayarak uygun internet kazanma fırsatını elde etmek istemez misiniz? Vodafone uygun internet kazanmaya başlamak için ilk olarak telefonunuza oyunu indirmeniz lazım. İnternet kazanmak için oyunca Bit avına çıkarsınız. Ava çıktığınız için hem günlük hem de aylık olarak kullanabileceğiniz farklı GB ya da MB’larda internet kazanmaya başlarsınız. Örneğin oyunda 1 gün geçerli olan 1 GB internet kazanabileceğiniz gibi, 10 GB 1 aylık internet de kazanabilirsiniz. Bu durum sizin şansınıza ve oyun oynama yeteneğinize bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

  Vodafone Uygun İnternet Kazanmak için Freezone Kampanyasına Katılabilirsiniz

  Vodafone Freezone kampanyası ile uygun internet kazanmak isteyen kişilerin 26 yaş ve altı olması gerekmektedir. Hatları anne ya da babaları üzerine olan kişiler dahil olmak üzere bu kampanyadan  faydalanabilirler. Kampanya kapsamında kazanılan internet 1 gün geçerli olur ve internet hattı kullanılmasa dahi, bir sonraki aya devir etmez. Gün bitince hak hattan otomatik olarak silinmiş olur. Kampanya sınırlı süre için var olacağından katılmak için acele etmenizde fayda var. Kampanyaya katılmak için size en yakın Vodafone bayisini bulup ziyaret edebilirsiniz. Size en yakın bayinin neresi olduğunu öğrenmek için Vodafone resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra bana en yakın şube linkine tıklamanız yeterli olur. Bu şekilde karşınıza haritada işaretlenmiş şekilde şubeler çıkacaktır.

  Ayrıca Vodafone numarasını taşıyanlara bedava internet fırsatlarına bakabilirsiniz.

  Vodafone Pazartesi TL Yükleme Günlerinde TL Yükleyenler Uygun İnternet Kazanıyorlar

  Vodafone uygun internet kazanmak için Pazartesi günü TL yüklemek en avantajlı internet kazanma yöntemlerinden bir tanesidir. Zaten telefonunuza TL yükleyeceksiniz, neden buna karşılık bedava internet kazanmayasınız ki? Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin faturasız hat sahibi olmaları gerekiyor. Bu kapsamda bedava internet kazanmak için en az 30 TL değerinde yükleme yapmak gerekiyor. Yüklemelerin de tek seferde olması önemlidir. Yani ayrı seferlerde 30 TL’den az yükleme yaparsanız başvuru talebiniz değerlendirmeye alınmamış oluyor. Kampanyadan yalnızca 26 yaş ve altı kişilerin faydalanması mümkün. Kazandığınız internet anında yükleme yapıldıktan sonra hattınıza geçer. SMS göndermenize gerek kalmaz.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.