Bedava İnternet Geldi

  Vodafone Ucuz Ek İnternet Paketleri

  Vodafone Ucuz Ek İnternet Paketleri

  Uygun fiyatlı ek internet  almak isteyen kişiler seçimlerini faturalı ya da faturasız olarak yapabilirler. Faturasız tarifeleri seçtiğiniz zaman:

  • Doldur paketleri,
  • Pass paketler,
  • Gamerlara özel paketler seçeneklerinden bir tanesini seçmeniz istenecek.

  Vodafone internet paketi seçerken paketlerin içerdiği internet yemeyen uygulamaların hangisi olduğuna bakın. Örneğin PUBG’den yemeyen internet tarifesi  gamerlar için mükemmel bir pakettir.

  Vodafone öğrencilere internet paketlerine yazımızdan bakabilirsiniz.

  Gamer’lara Özel Aylık Gamer Paketi

  Gamer’lara özel internet paketi ile aşağıdaki uygulamalar internetten yemeyerek kullanırsınızÇ

  • Twittch,
  • PUBG Mobile,
  • Discord,
  • Youtube.

  Bu internet paketi yalnızca 26 yaş altında olan gençlere özeldir. Paket 30 gün geçerlidir ve iptal edilmediği taktirde her ay yenilenir. 30 gün içinde kullanmadığınız kullanım haklarınız bir sonraki aya devretmez ve silinir. İnternet paketini satın aldığınız zaman, 10 adet Logitech Pro Gamer ekipman setinden birini kazanma şansını elde edersiniz. Ayrıca hediye zula altın kasası ve 50 Twitch Bit de sizleri bekliyor!

  Gamer’lara Özel Aylık Gamer Paketine Nasıl Başvuru Yapılır?

  Gamer’lara özel internet paketine başvuru yapmak isteyen gençler telefonlarının mesaj kısmına geldikten sonra GAMER yazıp, 3636’ya gönderebilirler.

  Müzik Severler İçin Aylık Ek Müzik Pass Paketi

  Müzik severler için Müzik Pass ile müzik dinleyenler internetlerinden yemeyerek diledikleri gibi müzik dinleyebiliyorlar. Paketin içine dahil olan ve internetten yemeyen uygulamalar arasında:

  • Karnaval,
  • Power App,
  • Fenomen,
  • Spotify yer alıyor.

  Müzik pass internet paketini iptal etmezseniz her ay bakiyenizden tarife tutarı çekilir ve paket yenilenmeye devam eder. Bu pakete üye olmak için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra MPASS yazın ve mesajı 3636’ya gönderin. Üyelik ve kullanım detayları anında cep telefonunuza SMS olarak gelsin!

  Aylık Video Pass Ek İnternet Paketi

  Aylık video pass ek internet paketi ile internetinizden yemeden doyasıya video izleyebileceksiniz. Veri interneti üzerinden video izlemek GB’ın sonunu çok çabuk getiriyor. Oysa, bu paket dahilinde hem Youtube hem de izlesene.com üzerinden izlediğiniz içerikler için paketinizden GB düşürülmez. Video izlemeyi sevenler telefonlarından VPASS yazdıktan sonra mesajı 3636’ya göndererek kampanyaya katılım gösterebilirler.

  Vodafone güncel bedava internet paketlerini de öğrenebilirsiniz.

  Doldur 1 GB Ek İnternet Paketi

  Doldur 1 GB ek internet paketi toplam 1 hafta geçerlidir. Tarifesinde 1 GB internet olan kişiler bu paketten faydalanabilirler. Kısacası tarifenizde yer alan GB kadar ek internet doldurmuş oluyorsunuz. Paket yenileme özelliği yoktur. İstediğiniz zaman paketten yeniden faydalanabilirsiniz. Doldur 2 GB ek internet paketi de bu paket ile aynıdır. Tek fark kişilerin internet paketinde 2 GB kalmış olmasıdır. 2 GB interneti olanlar 2 GB ek internet satın alabiliyorlar.

  Paketler kullanıldığı sürece 3G ya da 4G servislerinin kapatılması söz konusu değildir. Akıllı telefonlarınız 3G ile uyumlu ise 3G hızında paketten faydalanırsınız. Telefonu 3G ve üzerini desteklemeyen kişiler ise kampanyadan 2G hızında faydalanacaklardır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin telefonlarında internet ayarlarının yapılmış olması gerekir.

  Eğer yurt dışında veri kullanırsanız, GPRS üzerinden uluslararası tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz. Bu paketler ise yalnızca yurt içinde geçerli olacaktır. Paketleri satın aldığınız zaman, satın alınan paketin içine içerik ücretleri dahil edilmez. İçerik hizmetleri için ek ücret ödenmesi gerekir.

  Doldur Ek İnternet Paketlerine Nasıl Başvuru Yapılır?

  Doldur internet paketlerine başvuru SMS ile yapılacaktır.  Doldur internet paketinden faydalanmak isteyen kullanıcıların Doldur yazdıktan sonra ne kadar internet dolduracaklarını yazıp, mesajlarını 7000’a göndermeleri gerekmektedir. Size en yakın Vodafone’u ziyaret ederek de ek tarife satın alabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.