Bedava İnternet Geldi

  Vodafone Numarasını Taşıyanlara Bedava İnternet

  05.02.2020
  1.958
  Vodafone Numarasını Taşıyanlara Bedava İnternet

  Vodafone numarasını taşıyanlara özel bedava internet kampanyası ile yeni Vodafone üyelerine hoş geldin deniyor! Faturalılar, faturasızlar ve gençler bu kampanyalardan faydalanarak Vodafone bedava internet kazanmanın keyfini çıkarıyorlar. Bazı kampanyalarda kullanım süresi kısıtlı iken bazı kampanyalarda süre kısıtlaması olmaksızın kişilerin kampanyadan rahat rahat faydalanmaları mümkün oluyor. Kampanyaların hiç birine katılmak için ücret ödenmesine gerek yok. Ücretsiz SMS göndererek kampanyaya katılabiliyorsunuz. Bazı kampanyalara katılmak için mesaj atmanıza bile gerek kalmıyor, Vodafone abonesi olduğunu için otomatik olarak katılım gösteriyorsunuz.

  Ayrıca Vodafone bedava internet paketleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Bedava İnternet Kazanmak İsterseniz Vodafone Bana Ne Var Kullanın

  Vodafone bedava internet kazanmak için Vodafone Bana Ne Var hem ücretsiz hem de kazandıran bir yöntemdir. Uygulama hem IOS hem de Android işletimcisi olan telefonlar için kullanılabilir. Her hafta internet kazanma hakkınız yenilir. Uygulama ile 3 GB’a varan bedava internet kazanma hakkınız olur. İnternet dışında konuşma, SMS ve görüntülü arama gibi diğer kazançlı haklar da sizleri bekliyor. Uygulamayı kullanmak için yapmanız gereken tek şey, çarkı çevirmek! Her hafta uygulamayı yeniden ziyaret edin, her hafta yeniden kazanın!

  Genç Vodafonelular Vodafone Free Zone ile Bedava İnternet Kazanıyor

  Vodafone Free Zone ile bedava internet yaşı 26’dan küçük olan Vodafone Free Zone üyeleri tarafından gerçekleştirilebilir. Uygulama ile 4 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone Free Zone dünyasına katıldığınız zaman anlaşmalı mağazalardan indirimli alışveriş yapmak, yaptığınız alışverişlerde puan kazanmak gibi diğer haklarınız da oluyor. Hattınıza tanımlanan internet en çok bir gün içinde geçerli oluyor. Günün sonunda normal paket kullanımına geçiliyor. 26 yaşından küçük ve faturalı hat sahibi olan bütün Vodafone aboneleri bu kampanyadan faydalanabiliyorlar.

  Vodafone Bedava İnternet Kazanmak için İnternet Avcıları Oyununu Oynayabilirsiniz

  Vodafone bedava internet kazanmak için İnternet Avcıları oyunu sizleri bekliyor. Hem oyun oynayacak hem de bir yandan Vodafone bedava internet kazanma şansı yakalayacaksınız! Bu oyunda ne kadar internet kazanacağınız, oyunu ne kadar iyi oynadığınıza ve biraz da şansınıza bağlı. 1 gün geçerli 500 MB internet kazanılacağı gibi, 10 gün geçerli 5 GB internet de kazanılabilir. Bütün bunları kazanmak için yapılması gereken ilk şey oyunun telefona indirilmesi ve ardından oyunun oynanamaya başlamasıdır. Oyunda kazandığınız miktar anında hattınıza yüklenir ve SMS ile bilgilendirilirsiniz.

  Vodafone Bedava İnternet Kazanmak İsteyenler Pazartesi Günleri TL Yüklüyorlar!

  Vodafone bedava internet kazanmak için Pazartesi günü TL yüklemek avantajlı bir internet kazanma yöntemidir. Aynı miktarda TL’yi haftanın herhangi bir diğer gününde yüklemiş olsanız herhangi bir kazancınız olmaz. Ancak Pazartesi günleri yükleme yaptığınız zamanlarda, internet kazanırsınız. İnternet kazanmak için TL yüklemek dışında bir şey yapmanız gerekmiyor. Ne kadar internet kazanacağınız da yükleme yapacağınız TL miktarına göre değişiklik gösteriyor. Yüksek TL yükleyen kişilerin kazandıkları internet miktarı da haliyle çok oluyor.

  Vodafone bedava internet kazandıran paketlere içeriğimizden bakabilirsiniz.

  Vodafone Yedek Hakkınızdan Faydalanarak Bedava İnternet Kazanabilirsiniz

  Vodafone Yedek hakkından faydalanarak bedava internet kazanmaya ne dersiniz? Yılda 3 kere yedek hakkınızdan faydalanmanız mümkündür. Ancak bu hakkınızdan faydalanmanız için en az 1 sene boyunca faturalı olarak Vodafone müşterisi olmanız gerekiyor. Yani hattınızı yeni faturalı yaptırdıysanız bu kampanyadan faydalanamıyorsunuz. Özellikle acil internet paketine ihtiyaç duyulduğu hallerde bu paketten faydalanılması tavsiye edilmektedir. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra 500 yedek MB yazın 3633’ya kısa mesaj gönderin. Mesaj gönderimi için ek ücret talep edilmeyecektir.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.