Bedava İnternet Geldi

  Vodafone Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

  20.02.2020
  7.601
  Vodafone Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

  Güncel internet kampanyaları ile uygun fiyatlı internet sahibi olabilirsiniz! Hem faturalı, faturasız hem de gençlere özel internet paketinden faydalanmak isteyen müşteriler başvurular için telefonlarına Vodafone Yanımda uygulamasını indirebilirler.

  Vodafone Online Uyumlu Avantaj İnternet Kampanyası

  Vodafone Online Uyumlu Avantaj internet kampanyası ile pakete abone olduğunuz ilk ay sınırsız sosyal medyayı bedava yapabileceksiniz! Kullanabileceğiniz sosyal medya paketleri arasında:

  • Instagram,
  • Twitter,
  • Facebook yer alıyor.

  Ayrıca pakete abone olanlar 1000 DK konuşma, 250 SMS ve sınırsız Whatsapp kullanmanın keyfini çıkarıyorlar! Taahhüt veren müşteriler daha uygun fiyattan pakete abone olabiliyorlar. Paketin en avantajlı kısmı, üyelerini tam 5 GB hediye internet bekliyor oluşudur! Hediye internet 12 ay boyunca geçerli olacaktır. Paketin akıllı devretme özelliği olduğu için ay içinde kalan kullanımlar bir sonraki ay da geçerli olacaktır. Yani sahip olduğunuz internet, SMS ve DK haklarınız siz kullanana kadar sizinle!

  Ayrıca Vodafone en fazla internet paketi veren tarifeleri inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Online Genç M İnternet Kampanyası

  Vodafone Online genç internet kampanyası abonelerine özel sınırsız Whatsapp kullanımı hediye! Ayrıca Vodafone TV Eğlence paketi aylık 2 GB interneti de hediye! Pakete üye olan abonelerin hattında anında 12 ay boyunca kullanabilecekleri 4 GB internet hediye ediliyor.

  Hediye internetinizi almak için yapmanız gereken tek şey Vodofane Yanımda uygulamasını ziyaret etmektir. Eğer hala telefonlarınızda uygulama yoksa, Google Play ve App Store üzerinden uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu internet paketinden yalnızca 26 yaş ve altı olan abonelerin faydalanması mümkündür. Kampanyadan faydalanan abonelere özel ek 6 GB internet sunuluyor. Bu GB’ları aşağıdaki uygulamaların bir tanesinde kullanabilirsiniz:

  • Twitter,
  • Spotify,
  • Youtube,
  • İzlesene,
  • Karnaval Music,
  • Fenomen,
  • Power FM,
  • Instagram,
  • Play Z.

  Vodafone Uyumlu 4 GB İnternet Kampanyası

  Vodafone uyumlu 4 GB internet kampanyası çok satan ve ekonomik internet paketlerinden bir tanesidir. Pakete abone olan kişiler anında ilk ay boyunca geçerli Twitter, Facebook ve Instagram hediyesinden faydalanıyorlar. Pakette akıllı devretme özelliği bulunuyor. Bir ay içinde kullanmadığınız haklarınız olursa, bu haklarınız bir sonraki aya devir ediyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler kendilerine en yakın Vodafone Bayiisini ziyaret edebilirler. Size en yakın bayiinin nerede olduğunu öğrenmek için, Vodafone resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra iletişim kısmına tıklamanız yeterli. Bulunduğunuz yerden başvuru yapmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden işlem yapmayı tercih edebilirsiniz. Müşteri temsilciniz aracılığı ile başvurunuzu iletmek için telefonlarınızdan 542 hatlı numarayı arayabilirsiniz!

  Vodafone bedava internet fırsatlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

  Vodafone Redli 15 Özel İnternet Kampanyası

  Vodafone Redli 15 özel internet kampanyası ile birlikte 1000 DK konuşma ve 250 her yöne SMS’in sahibi olabilirsiniz. Bitmedi, Vodafone ve diğer sabit hatlar ile sınırsız konuşacaksınız! Ayrıca bir ay boyunca 15 GB internet kullanabileceksiniz. Bu paketin en büyük avantajı paketin yalnızca yurt içinde değil, 100’den fazla ülkede yurt dışında da kullanım için açık olmasıdır. Hattınıza hediye olarak tanımlanacak GB ve indirim için 3 farklı paketten bir tanesini seçebilirsiniz.

  Spor paketini seçmeniz halinde:

  • Diyetkolik,
  • com,
  • Fit Well’de indirim kazanırsınız.

  Sosyal paketi seçtiğiniz zaman:

  • Das Das,
  • Big Chefsi
  • Zomato Gold’da indirimler sizleri bekler.

  Eğer seyahat etmeyi seviyorsanız da, Budget’ta indirim kazanır ayrıca yurt dışına çıkış pulu hediyesinden faydalanırsınız. Kendi tarzınıza göre özel olarak hazırlanmış indirimler Vodafone Red dünyasında sizleri bekliyor!

  Bu internet paketinden faydalanmak için başvurularınızı Vodafone Yanımda ya da size en yakın Vodafone bayiisi aracılığı ile yapabilirsiniz!

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. Ahmet dedi ki:

   Bedava internet kazanmak istiyorum yapamıyorum ama çok güzel bir uygulama

  2. Eşref dedi ki:

   Benim internetim yok nasıl bedavaya internet alabilirim vodofone hatım

  3. Songül dedi ki:

   Bedeva internet isdiyom

   1. Songül dedi ki:

    Internedim yok yabamiyom

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.