Bedava İnternet Geldi

  Vodafone Bedava İnternet Paketleri

  02.02.2020
  3.025
  Vodafone Bedava İnternet Paketleri

  Vodafone bedava internet paketleri ile artık internet için para ödemeye son! Vodafone bedava internet kampanyaları her türden hat sahipleri için geçerlidir. İster uzun zamandır Vodafone abonesi olun, ister hattınızı yeni taşımış olun, ister faturalı ister faturasız olun, bütün kullanıcılar için uygun olan bir internet paketi mutlaka var! Kampanyalara katılım göstermek için müşterilerden ek katılım bedeli istenmiyor. Aksine müşteriler oyun oynayarak, eğlenerek internet kazanmanın keyfini çıkarıyorlar.

  Vodafone E faturaya Geçerek 1 GB Bedava İnternet Kazanabilirsiniz

  Vodafone e faturaya geçerek 1 GB bedava internet kazanmak istemez misiniz? Ek internet paketlerinin süresi kampanya kapsamında 15 gün olarak belirlenmiştir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka taleplerini ilettikten hemen sonra SMS göndermeleri gerekiyor. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra e fatura yazın. Boşluk bıraktıktan sonra en aktif kullandığınız e mail adresini yazın. Ardından mesajınızı 7000’a gönderin. 15 gün sonunda hatta tanımlanan internet silinir. Bu kampanyaya katıldığınız zaman artık faturalarınız SMS’te belirttiğiniz e mail adresine elektronik olarak gönderilir. Ağaç katliamı yapılmaz.

  Vodafone bedava internet kazandıran paketlere yazımızdan bakabilirsiniz.

  Vodafone Numaranızı 4.5 G ile Uyumlu Hale Getirirseniz Bedava İnternet Kazanırsınız

  Vodafone 4.5 g ile uyumlu hat sayesinde bedava internet kazanmak bir taşla iki kuş vurmak gibidir! Çünkü hem hattınızı daha hızlı bir internete hazır hale getirmiş hem de internet kazanmış olursunuz. 4.5 G hızı Türkiye’ye yakın zamanda geldi ve en geniş kapsama alanına sahiptir. Hediye internetinizi kazanmak için ilk önce Vodafone bayilerine gelerek hattınızı 4.5 g ile uyumlu hale getirmeniz gerekiyor. Ardından, SMS göndermeniz gerekecek. Telefonlarınızdan mesaj kısmına geldikten sonra 4.5 G yazın, mesajı 4545’e gönderin. Mesajı gönderdiğiniz an kullanabileceğiniz 2 GB değerinde internetiniz olur. İnternet kullanımı en çok 1 ay içinde yapılır, ardından internet silinir gider.

  Vodafone Free Zone ile 4 GB Bedava İnternet Kazanmak İstemez misiniz?

  Vodafone Free Zone ile 4 GB bedava internet kulağa harika geliyor! Vodafone bedava internet kazanmak isteyen kişilerin Vodafone Free Zone üyesi olması gerekiyor. Üye olmak isteyen kişilerin ise en fazla 26 yaşında olması zorunluluğu bulunuyor. 4 GB bedava internet toplam 4 gün boyunca geçerli oluyor. Bu süre zarfında internetten yaptığınız kullanımlar kendi paketinizden yemiyor. Başvuru yapmak için Vodafone resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra Vodafone Free Zone sekmesine tıklayın. Kampanyalar kısmından 4 GB internet kısmını bulun. Linke tıklayarak başvuru bilgilerinizi girin ve internetinizi anında hattınıza tanımlatın!

  Pazartesi Günü Vodafone TL Yükleyenler Bedava İnternet Kazanıyor

  Pazartesi günü Vodafone TL yükleyerek bedava internet kazanmak çok kolay! Kampanyaya katılmak için SMS göndermek gerekmiyor. Yalnızca TL yüklemeniz yeterli oluyor. Sistem otomatik olarak sizlere tam 4 GB değerinde bedava internet veriyor. Verilen hediye internetin 1 geçerlilik süresi 1 gündür. Kampanyadan yalnızca 26 yaş altı Vodafone Free Zone üyelerinin faydalanması mümkündür.

  Vodafone Yedek ile Bedava İnternet Kazanın

  Vodafone Yedek ile bedava internet kazanmak isteyenler bu kampanyadan yılda 3 kere faydalanabiliyorlar. Eğer yedek ile internet kazanmak isterseniz, telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. 500 Yedek MB yazın. Mesajı 2626’ya gönderin. Bu kampanyadan yalnızca faturalı hat sahiplerinin faydalanması mümkündür. Hatlarını yeni faturaları hatta çevirenlerin de kampanyadan faydalanması söz konusu değildir. Kişilerin en az 6 ay boyunca faturalı hat sahibi olması şartı aranıyor. Acil internetiniz bittiğinizde bu kampanyadan faydalanmanız önerilir. Her sene kullanım hakkınız yenilenir.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.