Bedava İnternet Geldi

  Vodafone Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

  14.02.2020
  4.485
  Vodafone Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

  Bedava internet kazanma için Vodafone internet paketlerine abone olabilirsiniz. Bu internet paketlerine abone olduğunuz zaman yalnızca bedava internet kazanmakla kalmazsınız, aynı zamanda Vodafone anlaşmalı şirketlerden indirimler kazanırsınız. Avantajlı olarak Vodafone aboneleri arasında ve sabit hatlarla konuşabilirsiniz. Vodone uyumlu paketleri ile artık internet paketiniz bitmeyecek!

  Vodafone Uyumlu Bol Dakika Paketi ile Bedava İnternet Kazanın

  Vodafone Uyumlu Bol Dakika paketi ekonomik paketler arasında yer alır. Pakete abone olan kişiler ilk ay boyunca sınırsız sosyal medya kullanma hakkına sahip oluyorlar. Bedava kullanılabilecek sosyal medya uygulamaları arasında:

  • Instagram,
  • Facebook,
  • Twitter yer alıyor.

  Bunun yanı sıra pakete abone olduğunuz zaman bin 500 DK konuşma ile her yöne 250 SMS gönderme hakkınız anında hattınıza tanımlanıyor. Paketin akıllı devretme özelliği  bulunduğu için, siz haklarınızı kullanmamış olsanız bile haklarınız bir sonraki aya devir edecektir.

  Vodafone Uyumlu Genç 2 Paketi ile Bedava İnternet Kazanın

  Vodafone Uyumlu Genç 2 paketi 26 yaş ve altında olan kişilere özel olarak hazırlanmış bir internet paketidir. Ayrıca bu internet paketine abone olan herkes sınırsız Whatsapp görüşme hakkına sahip oluyorlar. Whatsapp kullanımlarında görüntülü ve sesli aramaların dahil olmadığını hemen belirtelim. Pakete abone olan herkese, ilk ay boyunca sınırsız kullanabilecekleri Twitter, Facebook, Instagram hediye edilecektir. Paketin akıllı devretme özelliği bulunur. Ayrıca pakete abone olanlar tam 5 GB bedava internet kazanırlar. Bedava internet 12 ay boyunca kullanılabilir. Hediye internetinizi almak için Vodafone Yanımda’yı ziyaret edin.

  Vodafone Online Genç M Paketi ile Bedava İnternet Kazanın

  Vodafone Online Genç M Paketi bedava internet kazanmak isteyenleri bekliyor. Bu internet paketine abone olan kişiler anında sınırsız Whatsapp konuşması kazanmış oluyorlar. Paketten faydalanmak isteyen müşterilerin 26 yaş ve altı olmaları gerekiyor. Paket kapsamında tam 16 GB internet sahibi olmuş oluyorsunuz. 16 GB’ın 6 GB’ını da uygulamalarınız için kullanıyorsunuz. Seçebileceğiniz uygulamalar arasında:

  • Spotify,
  • Youtube,
  • Instagram,
  • Twitter,
  • Facebook yer alıyor.

  Bitmedi! 12 ay boyunca kullanabileceğiniz 4 GB hediye interneti almak için yapmanız gereken tek şey Vodafone Yanımda uygulamasını ziyaret etmek!

  Ayrıca Vodafone numarasını taşıyanlara bedava internet fırsatlarına bakabilirsiniz.

  Vodafone Online Uyumlu Avantaj Paketi ile Bedava İnternet Kazanın

  Vodafone Online Uyumlu Avantaj paketi sayesinde aylık 5 GB internet hediyesi sizleri bekliyor. Hem de paket aboneleri ek ücret ödemelerine gerek kalmadan ilk ay boyunca sınırsız Twitter, Facebook ve Instagram kullanabiliyorlar. Paketin akıllı devretme özelliği bulunduğu için SMS, DK ve GB’lar ileriki aylarda da kullanılabiliyor. Eğer pakete abone olmak istiyor fakat henüz kesin kararınızı veremediyseniz merak etmeyin, ilk 3 ay boyunca paketi deneyebilir, paketten memnun kalmamanız halinde cayma bedeli ödemeksizin abonelikten ayrılabilirsiniz. Paket abonesi olduğunuz için:

  • Karnaval Music,
  • Spotify,
  • Power FM,
  • Fenomen uygulamalarının tümü size özel ücretsiz olacak!

  Vodafone Redli 15 Plus Paketi ile Bedava İnternet Kazanın

  Vodafone Redli 15 Plus paketi ile internetinizden yemeyecek şekilde uygulamaların tadını çıkarabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu pakete abone olduğunuz zaman Vodafone’lular ile ve sabit hatlarla bedava konuşursunuz. Hangi pass’i seçeceğiniz tamamen size kalmış. En çok kullandığınız sosyal medya uygulamasını tespit ederek o doğrultuda paket seçimi yapabilirsiniz. Eğer müzik dinlemeyi çok seviyorsanız internet paketi satın alırken müzik pass seçeneğini tercih etmeniz önerilir. Bu pass özelliği ile Spotify, Karnaval ve Fenomen gibi popüler müzik uygulamalarında yapacağınız GB harcamaları paketiniz üzerinden düşmez. Sosyal Pass ve iletişim pass da tercih edebilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.