Bedava İnternet Geldi

  Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Paketler

  30.01.2020
  1.532
  Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Paketler

  Vodafone bedava internet paketleri ile cebinizden tek kuruş ödemeden internet sahibi olabilirsiniz. Vodafone bedava internet sayesinde internetiniz durup dururken bittiyse, acil internete ihtiyacınız varsa, bedava internetiniz devreye girecek ve internetinizi kullanmaya devam edebileceksiniz. Öğrenci iseniz, faturalı ya da faturasız hat sahibi iseniz, kendinize göre bir bedava internet paketi bulabilirsiniz. Hem de kampanyalardan faydalanmak için katılım ücreti ödemenize gerek kalmadan!

  Vodafone Bedava İnternet Kazanmak için Vodafone Yanımda Uygulaması

  Vodafone bedava internet kazanmak isteyenlere özel Vodafone Yanımda karşınıza bir oyun çıkaracak. Bu oyunu oynarken çarkı döndürmeniz istenir. Çarkı Felek oyununda olduğu gibi çarkta farklı hediyeler müşterileri beklemektedir. Çarkı çevirdiğinizde otomatik olarak hattınıza hediye tanımlanır. Bedava internet dışında, büyük mağazalardan indirim kuponları kazanma, SMS paketleri ve konuşma paketleri sizleri bekliyor olacak! Haftada en fazla bir kere bu oyunu oynayarak size özel hediyelerden bir tanesini kazanabilirsiniz!

  Vodafone Yanımda Uygulamasına Arkadaşınızı Davet Ederek Bedava İnternet Kazanabilirsiniz

  Vodafone Yanımda uygulamasına arkadaş davet ederek bedava İnternet kazanmak oldukça kolay bir yöntemdir. Unutmayın ki davet ettiğiniz kişi başına bedava internet kazanırsınız. Yani ne kadar çok insanı davet ederseniz, o kadar çok internet kazanma şansınız olur. İnternet kazanmak için davet ettiğiniz kişilerin onlara yönlendirdiğiniz link üzerinden üye olmaları gerekmektedir. Aksi halde bedava internet kazanamazsınız. Bedava tanımlanan internetler 1 aylık zaman dilimi içinde geçerli olur. 1 ay sonunda kullanım hakkınız kalsa bile bu haklardan faydalanamazsınız. Bu şekilde kişi başına 2 GB internet kazanırsınız.

  Vodafone Faturasını E Faturaya Çevirenler Bedava İnternet Kazanmanın Keyfini Çıkarıyorlar!

  Vodafone e fatura uygulamasına geçerek bedava İnternet kazanmak istemez misiniz? Doğayı korumak, daha az kağıt kullanımı yapmak için e fatura uygulamasına geçebilirsiniz. Uygulamaya geçtiğiniz zaman Vodafone bedava internet kazanacağınız için de bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız. E fatura uygulamasına geçmek için size en yakın Vodafone bayisini ziyaret edebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz yerden başvuru yapmak isterseniz, e fatura yazın boşluk bıraktıktan sonra güncel kullandığınız e mail adresinizi yazın. Daha sonra mesajı 7000’a gönderin. Bu numaraya atacağınız mesajlar için hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

  Ayrıca Türk Telekom bedava internet kazandıran paketlere bakabilirsiniz.

  Vodafone Tek Sefere Özel Bedava 8 GB İnternet Paketi

  Vodafone 8 GB bedava İnternet paketi yapmak için daha önceden bu uygulamadan faydalanmamış olmanız şartı aranıyor. Uygulamadan ilk defa faydalanacak olanlar, telefonlarının mesaj kısmına geldikten sonra Super 2 GB yazsınlar ardından mesajlarını 3636’ya göndersinler. 1 ay içinde kullanabileceğiniz 8 GB internet paketine sahip olacaksınız. Eğer bu paketi iptal etmezseniz, bir sonraki ay 8 GB internet ücreti ile birlikte yenilenir. Paketin bitmesine bir gün kala paketi iptal ederseniz, paket kendini yenilemez.

  Vodafone 500 MB Değerinde Bedava İnternet

  Vodafone 500 MB değerinde bedava İnternet sayesinde internetim bitti diye endişe etmek zorunda kalmayacaksınız. Bu kampanya müşterilerin internetle tanışması için yapılmaktadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin SMS göndermeleri yeterli olur. Telefonunuzun mesaj kısmına geldikten sonra net yazın boşluk bırakın 500 MB yazın mesajı 3636’ya gönderin. Anında hattınıza 500 MB internet tanımlanır. Kampanyadan her bireysel müşteri en fazla bir kere faydalanabilir. Bu kampanyadan faydalanmayı acil durumlarda tercih etmenizi öneriyoruz. Acil bir durum olması halinde internet olmadığında sms atarak uygulamadan faydalanırsanız internet satın almanıza ya da beklemenize gerek kalmadan işinizi halledebilirsiniz. Katılım SMS’i için gönderilen mesajlardan ücret alınmayacaktır.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.