Bedava İnternet Geldi

  Turkcell Uygun Fiyatlı İnternet Paketleri

  Turkcell Uygun Fiyatlı İnternet Paketleri

  Turkcell uygun internet paketleri sayesinde ekonomik bir bedel ödeyerek dilediğiniz gibi internette gezinebileceksiniz. Turkcell uygun internet paketleri faturalılar, faturasızlar, öğrenciler ve gençler diğer herkes için bulunabilir!

  Turkcell Uygun internet Paketi Arayanlar için Turbo Süper Fırsat

  Turkcell uygun İnternet paketi arayanlar için Turbo Süper Fırsat sayesinde zengin içeriklerden faydalanabilirsiniz. Pakete katılmanız halinde Bip uygulaması aracılığında 1 GB yüksek kaliteli olarak görüntülü konuşma fırsatı elde edeceksiniz. Ayrıca dergilik uygulamasında 1 GB internet hakkınız ile gazete ve dilediğiniz dergileri okuyabilirsiniz. Fizy’e özel 5 GB internet kampanyası bulunuyor. Yani kişilerin müzik konusunu dert etmesi gerekmiyor. Life box’a geçerli olan 5 GB saklama alanı sayesinde, telefonunuzda yeterli yere sahip olacaksınız.

  Turkcell Uygun İnternet için Turbo Süper Fırsat Yurt Dışında Kullanılabilir mi?

  Turkcell uygun internet için Turbo Süper Fırsat kullanım haklarınız yurt dışında da geçeli olacak. Yurt dışında geçerli olan ülkelerde Türkiye’ye arama yapabilirsiniz. SMS içeriklerini kullanmak için günlük ek ücret ödenmesi gerekebilir.

  Yeni Turkcell Abonelerine Özel Turkcell Uygun İnternet Paketi

  Yeni Turkcell aboneleri için Turkcell uygun internet paketlerinden faydalanmaya ne dersiniz? Hoş geldin kampanyası olarak adlandırılan bu kampanyalar uygun fiyata konuşmanız ve uygun fiyattan internette sörf yapmanıza yardımcı olacak. Hoş Geldin 1 GB internet paketi ile:

  • Yurt içi her yöne 500 dk,
  • Her yöne 1000 SMS,
  • Bip ile yüksek kaliteli görüşme yapmanız için geçerli 1 GB internet,
  • Dergilik üyeliği fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

  Kampanya yalnızca yurt içi her yöne geçerlidir. Kampanya faydalarından başvuru SMS’i attığınız andan itibaren faydalanmaya başlanırsınız. Aktiflenme ile ilgili ayrıca bir SMS bildirimi tarafınıza gönderilmeyecektir. Kampanya iptal edilmemesi halinde her ay kendisini yenileyecektir. İptal edilme işlemi başarılı olduğu zaman, tarafınıza iptal SMS’i gönderilecektir. Turkcell uygun internet kampanyasında yalnızca son 90 gün içinde numarasını Turkcell’e taşımış olan kişilerin faydalanması mümkündür.

  Turkcell öğrencilere internet paketlerini de inceleyebilirsiniz.

  Turkcell Uygun İnternet Paketi Arayan Kişilere Özel Hoş Geldin 2 GB!

  Turkcell uygun internet arayanlar için özel Hoş Geldin 2 GB uygulamasından faydalanmak istemez misiniz? Bu paketten faydalanmak isteyen kişilerin, öncelikle numarasını hazır karta taşıması ve ardından yeni bir hat satın alması gerekmektedir. Ardından telefonlarınızın mesaj kısmına gelin ve Hosgeldin 2 GB yazın. Yazdığınız mesajı 2020’ye kısa mesaj olarak gönderin. Dilerseniz paket satın almak için Turkcell bayilerini de ziyaret edebilirsiniz. Bu paket sayesinde her yöne 500 dk, 2 GB internet ve yurt içi her yöne 100 SMS kullanacaksınız. Kullanmadığınız kullanım haklarınız bir sonraki aya devir etmeyecektir. Kalan kullanımlarınız hakkında bilgiyi SMS ile takip edebilirsiniz.

  Turkcell Uygun İnternet Paketlerinden Faydalanmak İsteyenlere Özel Turkcell Rahat Paketler

  Turkcell uygun internet paketlerinden faydalanmak isteyen kişiler için Turkcell Rahat Paketlerden faydalanabilirsiniz. Bu paketleri dilediğiniz zaman satın almakla birlikte, kullandıktan sonra ödemeye başlarsınız. Rahat paket kapsamları:

  • Rahat yeni müşteri paketleri,
  • Turkcell rahat tarifeleri,
  • Hazır Kart’tan Turkcell Rahat’a geçiş paketleri,
  • Faturalı diğer tarifelerden geçiş paketleri,
  • Rahat tekrarsız paketler olarak sıralanabilir.

  En çok tercih edilen paketler arasında rahat fırsat 3 GB paketi bulunmaktadır. Bu paket sayesinde:

  • Her yöne 500 dk konuşma,
  • Her yöne 3 GB internet,
  • Her yöne 100 SMS,
  • Ek 3 GB internet avantajı kazanmış olursunuz.

  Eğer 3 GB internet bana az derseniz rahat fırsat paketlerinden daha yüksek internet GB’na sahip paketlerden faydalanabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.