Bedava İnternet Geldi

  Turkcell Ucuz Ek İnternet Paketleri

  Turkcell Ucuz Ek İnternet Paketleri

  Uygun fiyatlı ek internet paketi satın alarak internetinizi yenileyebilirsiniz! Ek internet paketi seçenekleri arasında:

  • Gaming paketler,
  • Taraftar paketleri,
  • Hotspot internet paketleri,
  • Cepten internet paketleri sizleri bekliyor.

  Turkcell Akıllı Fatura Ek İnternet Paketi

  Turkcell Akıllı Fatura Ek İnternet Paketi kampanyası sayesinde internetiniz bitse de internetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Paket ücret bedeli içine KDV  ve ÖİV dahil edilmiştir. Paketi satın almak için Turkcell internet sitesini ziyaret edebilir ya da Turkcell bayilerine başvurunuzu iletebilirsiniz. SMS ile paketi satın almak için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra ekle yazın, boşluk bırakın, mesajı 2222’ye gönderin. Başvuru SMS’leri ücretsizdir.

  Paketi satın aldıktan sonra telefonunuza bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Bu SMS, ne kadar kullanım hakkınızın kaldığı, ek paketinizin hangi tarihlerde kullanılabileceğini belirtir. Eğer ek pakete dahil olan kullanım haklarınızı kullanmazsanız, haklarınız bir sonraki ay silinir yani devretmez. Dilerseniz ek paketleri üst üste satın alabilirsiniz.

  Ayrıca Turkcell güncel bedava internet kampanyaları bilgilerine bakabilirsiniz.

  Turkcell Akıllı Fatura Ek İnternet Paketin Kalan Kulanım Hakkı SMS ile Nasıl Öğrenilir?

  Turkcell Akıllı Fatura Ek İnternet Paketinde kalan hakkı SMS ile öğrenmek isterseniz telefonlarınızdan mesaj kısmına geldikten sonra KALAN yazın ardından mesajı 2200’a gönderin. Tarifeniz her ay yenilenmeyecektir. Ancak ek paketin yeniden satın alınması halinde kullanım hakları belli bir ücret karşılığı yenilenir. Birden fazla paket alabilirsiniz. Eğer pakete abone olmanıza rağmen hattınızı bir başka numaraya yönlendirirseniz, paket dahilinde dakikalarınız geçerli olmayacaktır. Satın aldığınız internet paketi yurt dışında geçerli olmaz.

  Turkcell Haftalık 1 GB Ek İnternet Paketi

  Turkcell Haftalık 1 GB Ek internet paketini internete ihtiyacınız olduğu an satın alabilir, rahat rahat internete girebilirsiniz. Katılım için göndereceğiniz SMS ücretsizdir. Paketin akıllı devretme özelliği bulunmuyor. Paketi kullanmak için internet erişim noktasını açmanız gerekir. Paket fiyatları içine vergiler dahil edilmiştir. Paketin yurt dışında kullandırılması halinde ek ücret ödenmesi gerekecektir. Paketi satın almak için mesaj kısmına haftalık yazın boşluk bıraktıktan sonra 1 GB yazın ve mesajı 2222’ye gönderin. Dilerseniz telefonlarınızdan 532 ya da 0532 532 00 00 numaralarını arayabilirsiniz.

  Turkcell Hediye Oyna Ek İnternet Paketi Kampanyası

  Turkcell Hediye Oyna ek internet paketi kampanyası ile PUBG de dahil geçerli olmak üzere, aylık 3 GB internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin aktif Turkcell abonesi olması gerekiyor. Paket verileri bir sonraki ay silinir. Abonenin paket içinde yer alan oyunlara giriş yapabilmesi için kendi tarifesinde kullanım hakkı bulunması gerekiyor. Paket ile hatta tanımlanan kullanım hakları yalnızca yurt içinde geçerli olacaktır. Hatta tanımlanan hakların üçüncü kişilere devredilmesi söz konusu olamaz. Başvuru yapmak için atacağınız SMS üzerinden ücret ödemezsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için büyük harfler ile hediye yazın boşluk bırakın oyna yazın boşluk bırakın şifre yazın ve SMS’i 2200’a gönderin!

  Turkcell en fazla internet veren paketleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Turkcell Sarı Ek İnternet Paketi Kampanyası

  Turkcell sarı ek internet paketi kampanyası ile takımınıza destek olun! Bu kampanya ile hem siz kazanacaksınız hem de sarı kırmızılı takım! Bu paketi satın almanız halinde, hediye maç biletleri ve sana özel diğer ayrıcalıklardan faydalanabileceksiniz. Paketi satın almak için aşağıdaki kanallar arasından sizin için en uygun olan yöntemi tercih edebilirsiniz:

  • En yakın Turkcell mağazalarını ziyaret etmek,
  • 532 hatlı numarayı aramak,
  • Dijital operatör uygulaması üzerinden başvuru yapmak,
  • GS5 yazdıktan sonra 2200’a SMS göndermek!

  Başvuru yapın hem internet paketi kazanın hem de takımınız kazansın!

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.