Bedava İnternet Geldi

  Turkcell Öğrencilere İnternet Paketleri

  Turkcell Öğrencilere İnternet Paketleri

  Turkcell öğrenciler için internet paketi 25 yaş ve altı içindir. Turkcell öğrenci interneti GNÇ paketler kapsamında verilmektedir. Hem faturalı hem de faturasız hatlara özel internet paketleri bulabilirsiniz. Eğer Turkcell müşteri değilseniz, yeni müşteriyim seçeneğini eğer zaten Turkcell müşterisiyseniz mevcut müşteriyim seçeneğini işaretlemeyi unutmayın. GNÇ dünyasına katıldığınız zaman, en hesaplı fiyatlardan konuşur mesajlaşırsınız. Böylece cebinizden yüksek miktarda para ödemeniz gerekmez. Uygun fiyatların yanı sıra GNÇ’liler kampüslerde dolaşırken kendilerine özel süprizler ile karşılaşırlar.

  Ayrıca Turkcell numarasını taşıyanlara bedava internet yazımızı inceleyebilirsiniz.

  Turkcell Öğrencilere İnternet Kazanmak için Nasıl GNÇ’li Olunur?

  Turkcell öğrenciler için internet paketi kazanmak için GNÇ’li olmak isterseniz numara taşıma ön başvuru formunu doldurmak ile işe başlamanız gerekmektedir. Başvuru formunu doldurmak için Turkcell GNÇ adresini ziyaret edin. Ardından GNÇ dünyası linkine tıklayın. Buradan GNÇ’li ol butonuna tıklayın. Karşınıza başvuru formu çıkacak. Formu doldurduktan sonar yetkililer sizinle uzmanlar aracılığı ile en kısa zamanda iletişime geçecektir. Kişiye özel en uygun tarifeler aktarılacaktır. Başvuru formunda:

  • Ad,
  • Soyad,
  • GSM no,
  • Güvenlik kodu bilgilerinin doldurulması gerekir.

  Formda forma yazılan bilgilerin kendinize ait olduğunu taahhüt etmiş olursunuz. Aynı zamanda bu bilgiler, Turkcell’in yetkilendirmiş olduğu üçüncü kişiler ile paylaşılabilir.

  Turkcell Öğrencilere İnternet Kazanmak için Numara Taşımak Nedir?

  Turkcell öğrenciler için internet paketi kazanmak için numara taşıma sık karşılaşılan bir durumdur. Cep telefon numara değişmeden hizmet alınan operatörün değişmesine numara taşıma işlemi denmektedir. Yasal olarak bu işlemin en çok 6 gün içinde tamamlanması gerekir. Süre boyunca kişiler kesintisiz olarak iletişim kurmaya devam edeceklerdir. Turkcell iletişim merkezlerini ziyaret ederek numaranızı taşıyabilirsiniz. Numaranızı taşımak için kimlik belgesi ve son 2 aya ait fatura gerekli olacaktır. Numara taşıma işlemi için şahsen yapılan başvurular geçerli olacaktır. İşlem için herhangi bir ücret ödenmez.

  Turkcell Öğrencilere İnternet için GNÇ Fırsat Midi Kampanyası

  Turkcell öğrenciler için internet paketi için GNÇ Fırsat Midi ile 25 yaş ve altı olan herkes her yöne 6 GB sosyal medyada geçerli olan internet kazanıyor. Bu Turkcell öğrenci interneti kazanma paketi yalnızca faturalı hatlar için özeldir. İlk katılımla beraber 10 GB internet de hediye! Turkcell wifi noktalarında geçerli 10 GB internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra, paketinizden yemeden BİP’e özel 5 GB görüntülü konuşma yaparsınız. Dergilik uygulaması sayesinde Türkiye’nin en popüler gazete ve dergilerini hiçbir ücret ödemenize gerek kalmaksızın okursunuz. Tarifenin yurt dışında geçerli olma özelliği de bulunuyor.

  Turkcell bedava internet paketlerine yazımızdan bakabilirsiniz.

  Turkcell Öğrencilere İnternet Kazanmak İsteyenlere GNÇ Fırsat Süper

  Turkcell öğrenciler için internet paketi için GNÇ Fırsat Süper ile faturalı olan öğrenciler yaşadı! Paketi kullanan kişiler Life box’da geçerli olacak 10 GB saklama alanının da keyfini çıkarıyorlar. Buna ek olarak:

  • TV plus,
  • Dergilik,
  • Fizy,
  • Bip gibi uygulamalarda da paket faydalarından yararlanmış oluyorlar.

  Bitmedi! Paket ile birlikte Youtube, Instagram ve Facebook’da geçerli 3 GB  bedava internet kazanacaksınız!

  Turkcell Öğrencilere İnternet için GNÇ Fırsat Süper Kullanım Detayları

  Turkcell öğrenciler için internet paketi GNÇ Fırsat Süper kullanım detayları başında kişilerin bu kampanyaya nasıl katılabileceği gelmektedir. Pakete katılmak isterseniz telefonlarınızdan GNC Fırsat Super yazdıktan sonra mesajı 2200’a göndermeniz gerekmektedir. Size en yakın Turkcell bayiileri de başvuruları alacaktır. Paket kapsamında bir ay içinde kullanım haklarınız bir sonraki aya devretmez. Kullanım haklarınız silinir. Kullanım haklarınız %80 ve %100 olduğunda size SMS aracılığı ile bilgilendirme mesajı gönderilir.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.