Bedava İnternet Geldi

  Turkcell Numarasını Taşıyanlara Bedava İnternet

  06.02.2020
  2.384
  Turkcell Numarasını Taşıyanlara Bedava İnternet

  Turkcell numarasını taşıyanlara özel bedava internet veriyor. Hattını Turkcell’e alan kişiler, operatörün sunmuş olduğu kampanyalardan ek ücret ödemeden faydalanabiliyorlar. Alışverişten bedava internete, HD görüntülü konuşmadan avantajlı TV paketleri Turkcell dünyasında sizleri bekliyor. Gençseniz, faturalı ya da faturasız hat sahibi iseniz, size özel paketleri Turkcell’de bulabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanarak, internetinizin ansızın bittiği durumlarda cebinizden para çıkarmanıza gerek kalmadan internetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz!

  Turkcell Bedava İnternet Kazanmak İsterseniz, GNÇ Fırsat Süper Sizleri Bekliyor!

  Turkcell bedava internet kazanmak için GNÇ Fırsat Süper size süper gelecek! Paketten faydalanan kişiler en popüler sosyal medya mecralarından olan Twitter, Facebook ve Instagram’da geçerli 3 GB internetten faydalanacaklar. Bu sırada kendi internet paketlerinden harcama olmaz, yalnızca 3 GB hediye paket üzerinden harcama yapılır. Bedava internet kazanmakla bitmedi, birbirinden güzel uygulamalarda da kullanım hakkı kazanabacaksınız!

  • Dergilik uygulaması ile yüzlerce dergi okuyabilirsiniz,
  • Turkcell Wifi noktalarında bedava 10 GB internet kullanabilirsiniz,
  • Değerli belge, resim ve videolarınızı saklamak için lifebox uygulamasında 10 GB saklama alanını kullanabilişiniz,
  • Bip uygulamasında geçerli HD kalitesinde 5 GB internetle birlikte görüntülü konuşma yapabilirisiniz.

  Turkcell Bedava İnternet Kazanmak için GNÇ Fırsat Süper Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

  Turkcell bedava internet kazanmak için GNÇ Fırsat Süper kampanyasına katılmak isterseniz yapmanız gereken tek şey, bulunduğunuz yerden bir tek SMS göndermektir. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra GNC Fırsat Super yazın ve mesajı 2200’a gönderin. Bu şekilde yıllık abonelik yapabileceksiniz. Katılım göstermek isterseniz size en yakın Turkcell bayisini ziyaret edebilirsiniz. İnternetten ve Turkcell müşteri hizmetleri numarası üzerinden de katılım gösterebilirsiniz. Kampanya dahilinde kullanmadığınız kullanım haklarınız olursa, bu haklarınız bir sonraki aya devretmeyecektir. Haklar hattan silinir.

  Turkcell Bedava İnternet Kazanmak İsteyen Kişilere Özel GNÇ Fırsat Midi Kampanyası

  Turkcell bedava internet kazanmak için GNÇ Fırsat Midi kampanyası sizleri bekliyor. Turkcell bedava internet kazanabilecek olan kişiler 25 yaş ve altıdır. Katlanan kampanyası ile birlikte bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Kota içinde:

  • 6 GB internet Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter kullanımı,
  • Her yöne 700 dk,
  • Her yöne 250 SMS geçerlidir.

  Yıllık ve aylık abonelik olmak üzere farklı iki şekilde aboneliğinizi gerçekleştirebileceksiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Genç Fırsat Midi yazarak 2200’a göndermesi gerekmektedir. Kampanya yüzde 80 ve yüzde 100 kullanıma geldiğinde kullanıcılar SMS ile bilgilendirilecektir.

  Ayrıca Turkcell bedava internet paketlerine bakabilirsiniz.

  Turkcell Bedava İnternet Kazanmak için Özel Günleri Bekleyin!

  Turkcell bedava internet kazanmak için özel günler başında 23 Nisan gelmektedir. Bu günde yükleme yapmanız halinde yükleme yaptığınız miktar paralelinde internet harcaması kazanacaksınız. Kampanyadan ancak Turkcell GNÇ tarifesi üyelerinin faydalanmaksı mümkündür. 23 Nisan’a ek olarak 1 Mayıs İşçi Bayramı’na özel internet paketi kampanyası da bulunuyor. İşçiler için özel olan bu fırsat ile kişilerin 10 GB’a kadar bedava internet kazanmaları mümkün oluyor!

  Turkcell Numarasını Taşıyanlar Anında Bedava İnternet Kazanıyorlar

  Turkcell bedava internet kazanmak için numara taşımak çok kolay bir kazanma yöntemidir. Kişiler aynı kampanyadan telefonlarını ilk defa 4.5 G ile uyumlu yaptıkları zaman da faydalanabilirler. Kişiler her iki şekilde de bu internet kampanyasından bir defaya mahsus olmak üzere faydalanabileceklerdir. Hediye interneti almak için herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor. Siz hattınızı taşır taşımaz, sistem size otomatik olarak bedava internet yüklüyor. Bedava internet kazandığınız anda, SMS ile ne kadar internet kazandığınız konusunda anında bilgilendiriliyorsunuz.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.