Bedava İnternet Geldi

  Turkcell Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

  19.02.2020
  7.311
  Turkcell Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

  Güncel internet kampanyaları ile avantajlı şekilde internette dolaşmanın keyfini çıkarmaya ne dersiniz? İster genç olun, ister faturalı ya da faturasız hat sahibi, fark etmez. Size uygun bir internet paketi mutlaka bulabilirsiniz.

  Turkcell Faturalı Youtube Paketi

  Turkcell faturalı Youtube paketine katılmak isterseniz telefonlarınızdan mesaj kısmına gelin, Youtube yazdıktan sonra 2200’a SMS gönderin. Tarafınıza iletilecek olan SMS bilgilendirme mesajı ardından paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın paket içerikleri yurt içinde geçerli olacaktır. Pakete katılmanız halinde anında 5 GB bedava internet sizin olacak. Bedava internetinizi Youtube’da videoları izlerken kullanabilirsiniz. Eğer paketinizi iptal ettirmek isterseniz, iptal youtube yazın 2200’a SMS gönderin.

  Turkcell en fazla internet veren paketleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Turkcell GNÇ’lilere Özel Bedava GB Saatleri

  Turkcell GNÇ’lilere özel bedava GB kazanmak için GNÇ abonesi olmanız gerekiyor. Kampanya kapsamında 1 GB internet kazanırsınız. Kazandığınız bedava interneti saat akşam 10 ile sabah 6 arasında kullanabilirsiniz. Hız kısıtlı internet paketleri ile birlikte bu paketin kullanılması mümkün değildir. Bu internet paketini iptal etmediğiniz sürece, kullanmaya devam edebilirsiniz. Kampanya dahilinde kullanımınız bittiği zaman, kendi internet paketiniz üzerinden değerlendirilirsiniz. Eğer 10 defa internet aşımı yaparsanız, hız sınırlaması 5 kbps’ye düşer. Kampanyadan faydalanmak için telefonlarınızdan GNC GECE yazın boşluk bırakıp 1 GB yazdıktan sonra mesajı 2200’a gönderin.

  Turkcell Hesabım Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanabilirsiniz

  Turkcell Hesabım Uygulaması kullanıcılarına bedava internet kazanma şansı sunuyor! Bu kampanyadan faydalanmak için Turkcell uygulamasını telefonlarınıza indirin. Ardından uygulamadan salla kazan linkine tıklayın. Telefonunuzu sallayın ve karşınıza sizin için hangi hediye çıktığına bakın. Bu yöntem sayesinde her hafta bedava internet kazanma şansını elde edebilirsiniz. Yalnızca bedava internet de değil, konuşma, SMS avantajları ve anlaşmalı mağazalardan indirim elde etme fırsatları sizleri bekliyor. Telefonlarınıza uygulamayı indirmek için Google Play ya da App Store’u ziyaret edebilirsiniz.

  Turkcell Yaani Arama Motorunu Kullanın, Bedava İnterneti Kapın

  Turkcell Yaani arama motoru kampanyası sayesinde bedava internet kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu arama motoru hem IOS hem de Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda kullanılabilme özelliğine sahiptir. Yaani arama motorunu indirerek kampanyaya katılabilirsiniz. Bedava internet kazanmak için arama motorunu kullanarak en az 10 kere arama yapmanız gerekir. Eğer uygulamayı en az 10 gün kullanır, en az 20 arama gerçekleştirirseniz fazladan 1 GB internet kazanma hakkına sahip olursunuz.

  Turkcell bedava internet nasıl kazanılır? Merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

  Turkcell Bip Uygulaması ile Bedava İnternetin Keyfini Çıkarın

  Turkcell Bip uygulaması ile bedava internet kazanmak için arkadaşlarınız ile birlikte Bip uygulaması üzerinden mesajlaşmanız ve konuşmanız gerekmektedir. Ayrıca uygulamaya arkadaşlarını davet eden kişiler, davet ettikleri kişi başına 1 GB internet kazanırlar. Unutmayın, davet ettiğiniz arkadaşlarınızın sizin onlara gönderdiğiniz link üzerinden uygulamaya katılmaları gerekiyor. Bip uygulamasını ziyaret ettikten sonra Sürpriz Nokta linkine tıklayın. Buradan da bedava internet kazanma ihtimalinizi ve diğer hediyeleri kazanma ihtimalinizi artırmış olursunuz.

  Turkcell Toplantıdayım Uygulamasını Satın Alan Herkese İnternet Bedava!

  Turkcell Toplantıdayım uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz. Toplantıdayım ücretli bir uygulamadır. Bu uygulamaya abone olmanız halinde her hafta 1 GB bedava internet kazanma şansını elde edebilirsiniz. Toplantıdayım uygulaması ile birlikte toplantıda olduğunuz zamanlar için sizi arayanlara özel mesaj bırakma özelliğini aktif edebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde hem bedava internet paketi kazanacak hem de siz toplantıda iken, sizi arayanların size iletmek istedikleri mesajları kaçırmayacaksınız. Yalnızca bedava internet değil, anlaşmalı mağazalarda kazanabileceğiniz indirimler de sizleri bekliyor olacak!

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.