Bedava İnternet Geldi

  Turkcell En Fazla İnternet Veren Paketler

  Turkcell En Fazla İnternet Veren Paketler

  En çok internet veren paketler ile her cebe uygun tarifelerden faydalanabilirsiniz! Turkcell internet paketi faturalılara, gençlere ve hazır kart sahiplerine özel olarak hazırlanmıştır. Turkcell ile ev interneti paketlerinden ve VINN wifi internet için de ayrıcalıklı olarak faydalanabilirsiniz. Turkcell’de:

  • Ek paketler,
  • Zengin içerikli paketler,
  • Hazır karttan faturalıya geçiş paketleri,
  • Life cell paketleri sizleri bekliyor.

  Turkcell Platinum Plus Avantaj Paketi

  Turkcell Platinum Plus Avantaj Paketi ile zengin içerikli paketinizin keyfini sürün. Bu paketi satın aldığınız zaman, Salla Kazan uygulamasına giriş yapabilir, her hafta 6 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. BİP üzerinden yapacağınız görüşmelerde 5 GB bedava internetin sahibi olur, yüksek kalitede görüntülü konuşmanın ayrıcalıklarından faydalanırsınız. Life box’da geçerli özel 5 GB saklama alanınız olur. Böylece resimlerinizi, müziklerini ve videolarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Ayrıca paketinizi dilerseniz yurt dışında da ek ücret ödemeniz gerekmeksizin kullanabilirsiniz. Bu pakette platinum ayrıcalıklar dünyası sizleri bekliyor. Bu ayrıcalıklardan bazıları arasında:

  • Özel şoför hizmeti,
  • Ücretsiz vale hizmeti,
  • Ücretsiz havalimanı transferi,
  • Gözde restaurantlarda yalnızca sizin için geçerli olan ayrıcalıklar yer alıyor.

  Turkcell Platinum Plus Black Extra Paketi

  Turkcell Platinum Plus Black Extra Paketi ile hem bol internetin tadını çıkarır hem de bütün Turkcelliler ile bedava konuşursunuz! Bu internet paketini satın aldığınız zaman, Dergilik uygulamasında geçerli bedava internet kazanırsınız. İnternet ile Türkiye’nün en popüler dergi ve gazetelerini para ödemeden okuyabilirsiniz. Video ve müzik severseniz müjde! Bu paket sayesinde Fizy’de geçerli özel 5 GB internet kazanırsınız. Bu paketten bütün Turkcell faturalı ses hattı kullanıcılarının faydalanması mümkündür. Tarife dahilindeki kullanımlar yurt içinde geçerlidir. Fiyatların için KDV ve ÖİV bedelleri dahil edilmiştir. Katlanan kampanyası ile birlikte bu paketten faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için başvurularınızı Turkcell bayilerinden yapabilirsiniz.

  Ayrıca Turkcell bedava internet nasıl kazanılır? Merak ediyorsanız yazımızdan bakabilirsiniz.

  Turkcell Turbo Plus Bol Paket

  Turkcell Turbo Plus Bol Paket zengin içerikleri ile özellikle internete doyacaksınız! Paket kapsamında Dergilik’te geçerli 1 GB internet hattınıza tanımlanır. Ayrıca Bip uygulamasında 1 GB yüksek kaliteli konuşma hakkı elde edersiniz. Pakete aylık ya da yıllık abonelik olmak üzere iki farklı şekilde abone olabilirsiniz. Bütün bireysel faturalı ses hattı müşterileri bu uygulamadan faydalanabilirler. Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler telefonlarının mesaj kısmına TBOL yazdıktan sonra 2200’a gönderebilirler. Müşteriler dilerseler kendilerine en yakın Turkcell bayilerinden ya da internetten kampanyaya katılmak için başvurularını iletebilirler. Kampanya dahilinde hattınıza tanımlanan kullanım hakları bir sonraki ay silinir.

  Turkcell GNÇ Plus Bol Paket

  Turkcell GNÇ Plus Bol Paket ile gençler de Turkcell’in ayrıcalıklı dünyasından faydalanabiliyorlar. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızın mesaj kısmına GULTRA yazın, boşluk bırakın aylık yazın ve mesajı 2200’a gönderin. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden de bu pakete başvuru yapabilirsiniz. Geçmek istediğiniz pakete talepte bulunarak geçmeniz mümkündür. Paketten yararlanacak belirli sayıda abone sınırlaması bulunmuyor. Dilerseniz birden fazla defa bu paketten satın alabilirsiniz. Eğer paketinizi iptal ettirmek isterseniz, o ay hattınıza tanımlanmış olan kullanımlar silinir. Paketi iptal ettirmek için müşteri hizmetlerin arayabilirsiniz.

  Turkcell GNÇ Plus Midi Paket

  Turkcell GNÇ Plus Midi Paket satın almak isterseniz telefonlarınızdan GMIDI yazın mesajı 2200’a gönderin. Ayrıca 532 ya da 0532 532 00 00 hatlı müşteri hizmetleri numarası üzerinden de başvurunuzu iletebilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Turkcell bayilerini ya da dijital operatör uygulamasını satın alarak kampanyaya katılabilir, internet paketinin tadını çıkarabilirsiniz!

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.