Bedava İnternet Geldi

  Turkcell Bedava İnternet Paketleri

  03.02.2020
  2.184
  Turkcell Bedava İnternet Paketleri

  Turkcell bedava internet paketlerine katılarak bedava internet ile birlikte sizler için özel olarak hazırlanmış birbirinden güzel kampanyalara katılabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için Turkcell uygulamalarını indirebilir, hattınıza yükleme yapabilir ya da telefonlarınızdan SMS gönderebilirsiniz.

  Turkcell Bedava İnternet Kazanmak için Fırsat

  Turkcell bedava internet kazanmak için fırsat kolluyorsanız aradığınızı buldunuz! 31 Ocak tarihine kadar telefonlarınızdan KATIL FIRSAT yazın ardından 2255’e kısa mesaj olarak gönderin. Bu kampanya sayesinde:

  • Bedava internet,
  • İstanbulkart’ta geçerli puan,
  • Spotify ödemelerinde geçerli puan,
  • N11 alışverişlerinde geçerli puan,
  • Marketlerde geçerli puan kazanabilirsiniz.

  Ayrıca kampanyaya katılım gösteren kişiler Paycell Dünyam’da kullanabilecekleri 2500 puan sahibi olurlar. Bu puan ile dilediğiniz kuponu satın alabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmez. Kampanyadan:

  • Servisler,
  • Hazır kart sahipleri,
  • Faturalı hatlar faydalanabilirler.

  Turkcell Bedava İnternet Kazanmak için Fırsat Detayları Nelerdir?

  Turkcell bedava internet kazanmak için fırsat detayları şu şekilde sıralanabilir:

  • Harcamanızı yaptıktan sonra ödül hattınıza yüklenir.
  • Kampanyadan kazandığınız ödülü bir başkasına devir edemezsiniz.
  • Kampanyaya katılmak için SMS gönderilmesi zorunludur.
  • Her müşteri en çok bir defa kampanyaya katılabilir.
  • Kampanyadan faydalanacak olan kişilere SMS ile bilgilendirme mesajı gönderilir.
  • Kampanya dahilinde hatta yüklenilen puanların geçerlilik süresi 1 hafta ile sınırlıdır. 1 hafta sonrasında kullanım hakları silinir. Haklar daha sonradan kullanılmaz.

  Ayrıca Turkcell bedava internet kazandıran uygulamalara yazımızdan bakabilirsiniz.

  Turkcell Bedava İnternet Kazanmak için Hattınıza TL Yükleyin!

  Turkcell bedava internet kazanmak için hatta TL yüklemek yeterli oluyor. Turkcell bedava internet kazanmak isteyen kişilerin ayrıca SMS göndermelerine gerek kalmıyor. Her Turkcell müşterisi kampanya katılımcısı olarak görülüyor. Kampanyadan faydalanmak için Turkcell bayilerinden ya da Turkcell uygulaması üzerinden hattınıza TL yükleyebilirsiniz. Kampanyaya katılmanız için yükleme yaptığınız TL tutarının en az 30 TL olması gerekiyor. TL hattınıza tanımlandıktan sonra bedava internet kazandığınıza dair sizlere bir bilgilendirme SMS’i gönderiliyor. SMS’te belirtilen saat ve tarihler arasında bedava internetinizi kullanabiliyorsunuz.

  Kampanyadan hem faturalı hem de faturasız olan hat sahipleri faydalanabiliyor. Eğer henüz Turkcell müşterisi değilseniz, numaranızı Turkcell’e taşıyarak bu kampanyadan ve diğer Turkcell kampanyalarından faydalanarak bedava internet ve diğer sürpriz hediyeleri de kazanabilirsiniz! Numara taşıma için hiçbir ücret ödenmesi gerekmiyor. 6 gün içinde işlem tamamlanıyor.

  Turkcell Bedava İnternet Kazanmak için Emocanlar

  Turkcell bedava internet kazanmak için emocanlar kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanyanın TV üzerinden takip edilmesi gerekmektedir. Buradan bütün güncel internet fırsatlarını görebileceksiniz. Örneğin eğer Turkcell hattına yeni geçen bir müşteri iseniz bedava internet kazanabilirsiniz. Hattınızı ilk defa 4.5 G ile uyumlu yaptığınız zaman da bedava internet tek sefere mahsus olmak üzere kazanacaksınız. Hediye 1 GB internetinizi almak için yapmanız gereken tek şey Turkcell bayiisi ile iletişime geçmektir. Kampanyaya katılım göstermek için bir şey yapmanıza gerek yok.

  Turkcell Bedava İnternet için Dijital Operatör Kampanyası

  Turkcell bedava internet kazanmak için Dijital Operatör’den faydalanabilirsiniz. Bu uygulamanın en güzel özelliği her hafta bedava internet kazanma şansınızın olmasıdır. Bedava internet kazanmak için Turkcell dijital operatör uygulamasına girin. Ardından sizin için hangi kampanyalar olduğunu araştırın. Herkes için farklı miktarlarda ve farklı zaman dilimlerinde geçerli internet paketleri ve diğer sürprizler olacaktır. Dijital Operatör kullanıcıları yalnızca bedava internet kazanmıyor. Mağaza indirimleri de bulunuyor. Turkcell aboneleri anlaşmalı olan mağazalarda %25, %50 ve %75 indirimli alışveriş yapma imkanını kazanıyorlar. Kampanyaya katılmak için yapılması gereken tek şey uygulamanın telefonlara indirilmesidir.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.