Bedava İnternet Geldi

  Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

  13.02.2020
  6.968
  Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

  Bedava internet kazanmak isterseniz Turkcell abonesi olmanız yeterli! Tamamen ücretsiz uygulamaları telefonunuza indirerek, SMS göndererek, bazen yalnızca TL yükleyerek bedava internet paketi sahibi olabilirsiniz. Bununla sınırlı değil, Turkcell aboneleri yalınızca bedava internet kazanmıyorlar, aynı zamanda onları anlaşmalı mağazalardan indirimler ve diğer fırsatlar da bekliyor!

  Turkcell Up Call Uygulamasını İndirin, Bedava İnternet Kazanın

  Turkcell Up Call uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet kazanmak için aşağıdaki adımları takip edin:

  • Telefonunuzun işletim sistemine göre Google Play ya da Apple Store’u ziyaret edin.
  • Arama kısmına Turkcell Up Call yazın.
  • Uygulamayı telefonunuza indirin.
  • Uygulamayı kullanın.

  Uygulamayı tek seferde kullanmanız halinde tek sefere mahsus olarak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

  Turkcell Bip’i Takip Ederek Bedava İnternet Kazanın

  Turkcell Bip ile bedava internet kazanmak isteyen kişilerin telefonlarına daha önceden Up Call uygulamasını indirmiş olmaları gerekiyor. Daha sonra Bip’e giriş yapın. Sen Yap Diye isimli kanalı takip etmeye başlayın. Bu kanalda her hafta takipçiler için yeni bir görev verilecek. Bu eğlenceli görevleri yerine getirdiğiniz zaman bedava internet paketi kazanırsınız. Hem de her hafta yeni bir görev yani her hafta yine bedava internet kazanma şansı sizleri bekliyor olacak!

  Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamaları ile Bedava İnternet Kazanın

  Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamaları bedava internet kazanmak isteyen kişileri bekliyor. Kişiler, goller cepte uygulamasını yükledikleri zaman anında 500 MB değerinde bedava internet kazanmış oluyorlar. Uygulamaları indirmek için telefon işletim sistemi Android olanlar Google Play’i, işletim sistemleri Apple olanlar App Store adreslerini ziyaret edebilirler. Takımlarınıza göre, aşağıdaki taraftar uygulamalarından bir tanesini indirmeyi seçebilirsiniz:

  • Galatasaraylılar Goller Cepte 1905 Uygulaması,
  • Beşiktaşlılar Goller Cepte 1903 Uygulaması,
  • Trabzonsporlular Goller Cepte 1967 Uygulaması,
  • Fenerbahçeliler Goller Cepte 1907 Uygulaması.

  Ayrıca Turkcell uygun fiyatlı internet paketlerine bakabilirsiniz.

  Turkcell GNÇ Çatlat ile Bedava İnternet Kazanma Fırsatları Sizleri Bekliyor

  Turkcell GNÇ Çatlat ile para ödemeden bedava internet kazanmak istemez misiniz? Bu yöntem ile internet kazanmak isteyen abonelerin mutlaka Turkcell GNÇ abonesi olması gerekiyor. Eğer siz de GNÇ abonesi iseniz, GNÇ uygulamasına bilgileriniz ile giriş yapın. Ardından GNÇ uygulamasından Çatlat bölümüne tıklayın. Bu yöntem ile haftada 2 kere bedava internet kazanma şansınız bulunuyor.

  Turkcell ile Salla, Bedava İnternet Kazan!

  Turkcell Salla Kazan uygulaması yalnızca bedava internet değil, aynı zamanda bedava konuşma hakkı, SMS ve daha fazlasını kazanma imkanını sunuyor. Uygulamayı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Her hafta uygulamaya giriş yaparak her hafta bedava internet kazanma şansı sizleri bekliyor! Salla Kazan uygulamasını indirdikten sonra Turkcell abonelik bilgileriniz ile sisteme girmeniz gerekiyor.

  Turkcell Yaani Arama Motoru ile Aratın, Bedava İnternet Sizin Olsun!

  Turkcell Yaani Arama Motoru bedava internet kazanmak isteyen kişilerin doğru adresidir. Bu arama motoru hem Android hem de IOS işletimcisi ile çalışan telefonlar için uyumludur. Her Turkcell abonesi Yaani arama motoru üzerinden bedava internet kazanabilirler. Bedava internet kazanmak isteyen kişilerin arama motoru üzerinden en az 10 tane arama yapmış olmaları gerekiyor. Ne kadar çok arama yaparsanız o kadar çok bedava internet kazanma hakkınız oluyor.

  Hattınıza internet paketi tanımlandığı zaman tarafınıza bilgilendirme SMS’i iletiliyor. Bedava interneti 1 ay boyunca kullanabiliyorsunuz. Eğer 1 ay içinde kullanım hakkınızı tamamlamazsanız kalan kullanım haklarınız bir sonraki aya devretmiyor. Yani uygulamada akıllı devretme özelliği bulunmuyor. Bu nedenle 1 ay içinde hediye kullanımlarınızı bitirmenizi öneriyoruz.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.