Bedava İnternet Geldi

  Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

  31.01.2020
  2.056
  Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

  Turkcell internet kazandıran uygulamalar sayesinde bulunduğunuz yerden yalnızca uygulamayı indirerek bedava internet kazanma şansını elde edebilirsiniz. Yalnızca Turkcell internet kazanma değil aynı zamanda diğer fırsatlardan da faydalanacaksınız. Anlaşmalı olan mağazalarda indirimli hatta bedava alışveriş yapabileceksiniz. Kampanyalara katılmak için yapmanız gereken tek şey, ilgili uygulamayı telefonlarınıza indirmektir. Google Play ve App Store mağazalarından uygulamalar ücretsiz olarak indirilebilir.

  Turkcell Yaani Arama Motoru ile Bedava İnternet Uygulaması

  Turkcell bedava internet kazanmak için Yaani arama motoru sizleri bekliyor. Kampanyadan faydalanmak için ilk olarak telefonunuza uygulamayı indirin. Uygulamayı indirdikten sonra arama motorunu kullanmanız gerekiyor. En az 10 gün boyunca uygulamanın düzenli olarak kullanılması gerekiyor. Arama motorunda en az 20 tane arama gerçekleştirilmesi gerekiyor. Kampanyaya katılım şartlarını yerine getiren kişiler anında 1 gb internetin sahibi oluyorlar. Şanslı kişiler gerekli kullanımları yapar yapmaz SMS bildirimi alıyorlar. SMS’de kişilerin ne zaman bedava internetlerini kullanabileceklerini görmeleri mümkün oluyor. Bedava internet kullanım hakları tam 30 gün boyunca geçerli oluyor.

  Turkcell Bedava İnternet Uygulaması Arayanlar Turkcell GNÇ’e!

  Turkcell bedava internet kazanmak için Turkcell GNÇ uygulaması kullanılabilir. Bu uygulama genellikle öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Uygulamaya katılım gösterebilecek olan kişilerin en fazla 25 yaşlarında olmaları gerekiyor. GNÇ uygulamasını kullanmaya başlamak için uygulamayı telefonunuza indirin. Ardından çatlat adındaki menüye tıklayın. Bu menü üzerinden tel no, şifre bilgisi gibi bilgilerinizi kullanarak kendi sayfanıza giriş yapmanız gerekiyor. Çatlat menüsünden bedava internet kazanmak isteyen kişilerin kendilerine kampanya dahilinde verilen görevleri yerine getirmeleri gerekmektedir. Haftada 2 kere kampanyaya katılım gösterme hakkınız bulunuyor. Bu kampanyalar sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz.

  Ayrıca Turkcell bedava internet kazandıran paketlere yazımızdan bakabilirsiniz.

  Turkcell Bedava İnternet Uygulaması için Telefonlarınıza BİP’i İndirin!

  Turkcell bedava internet kazanmak için Bip uygulamasından faydalanabilirsiniz. Bip uygulamasını telefonlarınıza indirdikten sonra her kanalda farklı farklı internet paketleri şansınız olacak. Yani Bip sayesinde Turkcell internet kazanma şansınız epey yüksektir. Bip uygulaması üzerinden yalnızca kampanyaya katılım göstererek kazanmıyorsunuz. Ayrıca uygulamaya arkadaşlarınızı davet ederek de kazanmış oluyorsunuz. Her kişi başına 1 GB internet kazanırsınız. 5 kişinin davet edilmesi 5 GB internet demek! Unutmayın, internet kazanmak için kişilerin davet edilmesi yetmez, aynı zamanda davet edilen kişilerin uygulamaya sizin üzerinizden giriş yapması gerekir.

  Turkcell Bedava İnternet Uygulaması Arıyorsanız Toplantıdayım Uygulaması Tam da Size Göre!

  Turkcell Toplantıdayım uygulaması ile bedava internet kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Hem de tam 1 GB bedava internet anında hattınıza tanımlanır. İnternet kazanmak için uygulamayı telefonunuza indirin ve gerekli abonelik işlemlerini tamamlayın. İnternet paketi otomatik olarak hattınıza yüklenecektir. Diğer kampanyalardan farklı olarak Toplantıdayım uygulaması ücretlidir. Haftalık ücret ödeyerek her hafta bedava internet kazanma şansınız bulunuyor.

  Turkcell Bedava İnternet Uygulaması Arayanlar için GNÇ Fırsat Süper

  Turkcell bedava internet kazanmak isteyenler için GNÇ Fırsat Süper sizleri bekliyor. Eğer 25 yaş ve altı iseniz, bu kampanyayı kaçırmayın. Paket kapsamı içine:

  • Bip uygulamasında HD kalitesinde görüntülü konuşma,
  • Life box uygulamasında bedava depo alanı,
  • Dergilikte en güzel dergi ve gazeteleri okuma imkanı,
  • TV plus’ta eğlenceli kanalları izleme imkanı,
  • Bedava internette sörf yapma imkanı dahildir.

  Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin faturalı Turkcell hat sahibi olması gerekir. 25 yaş altında olan kişiler, hatlarını Turkcell’e taşıyarak hem bu uygulamadan hem de diğer Turkcell bedava internet kazanma paketlerinden faydalanabilirler. Kişilerin 25 yaş ve altı olması kampanya zorunluluğudur.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.