Bedava İnternet Geldi

  Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Paketler

  Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Paketler

  Turkcell  bedava internet paketleri hem faturalı hem de faturasız hatlar için geçerlidir. Turkcell kazandırdığı bedava internete ek olarak, kullanıcılarının uygun fiyatlardan SMS göndermesini ve konuşmasını sağlıyor. Turkcell abonelerini bir çok sürpriz hediye bekliyor. Turkcell bedava internet kazanmak için bulunduğunuz yerden SMS göndermek ya da uygulama indirmek yeterli oluyor.

  Turkcell Bedava İnternet Kazanmak için Sürpriz Nokta Uygulaması

  Turkcell bedava İnternet kazanmak için Sürpriz Nokta katılımını gerçekleştirebilirsiniz. Bedava internet kazanmak için yapılması gereken tek şey Sürpriz Nokta isimli oyunun oynanmasıdır. Bunun için Turkcell Bip uygulamasını telefonunuza indirilin. Ardından kanal yazısına tıklayın. Oyna mesajını gönderdikten sonra kutuların bulunduğu yere gidin. Kutuları topladığınız zaman bedava internet kazanmış olacaksınız. Uygulamayı hem IOS hem de Android işletimcisi ile çalışan telefonlar için Google Play ve App Store üzerinde bulabilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsizdir.

  Turkcell Bedava İnternet Kazanmak için Yaani Uygulaması

  Turkcell bedava İnternet kazanmak için Yaani uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile 2 GB’a kadar bedava internet kazanma şansınız bulunuyor. Bedava internet kazanmanın tek koşulu uygulamayı kullanıyor olmak. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmiyor. Yaani yerli bir arama motorudur. Her gün bu arama motoru üzerinden arama yapmanız yeterli oluyor. Bir hafta geçtikten sonra bedava internet hattınıza tanımlanmış oluyor. İnternet hatta tanımlandığında kullanıcılara bilgi veren SMS gönderiyor.

  Turkcell Bedava İnternet Kazanmak için Turkcell GNÇ!

  Turkcell bedava İnternet için Turkcell GNÇ uygulamasından faydalanabilirsiniz. Paket dahilinde 1 GB Turkcell bedava internet kazanma şansınız bulunuyor. Kampanyaya katılım göstermek isteyen kişilerin en az hatlarına 30 TL yüklemeleri gerekiyor. Kampanyadan yalnızca GNÇ üyeleri faydalanabiliyor. GNÇ üyesi olmak için 25 yaşın altında olmak gerekiyor. Eğer zaten GNÇ üyesi iseniz en az hattınıza 30 TL değerinde yükleme yapın. Kampanyaya katılmak için SMS göndermek gerekmiyor. Otomatik olarak yükleme yapan kişiler katılım göstermiş oluyorlar. Diğer operatör müşterileri ise numaralarını Turkcell’e taşıyarak kampanyadan faydalanabiliyorlar. Numarasını taşıyan kişinin en çok 25 yaşında olması gerekiyor. GNÇ şartlarını sağlamayan müşteriler diğer bedava internet paketlerine katılarak internet kazanma şansını kolayca elde edebilirler!

  Turkcell Bedava İnternet Kazanmak için Yükle Kazan Fırsatı

  Turkcell bedava İnternet kazanmak için Yükle Kazan harika bir uygulamadır. Çünkü bu kampanyada ne kadar internet kazanacağınız tamamen sizin ellerinizde. Turkcell aboneleri ne kadar çok TL yüklerlerse, o kadar yüksek miktarda internet kazanma şansını elde ediyorlar. Yükleme yapılan miktarın kampanya dahilinde sayılması için en az 20 TL değerinde olması gerekiyor. Bedava internet kazandığınız zaman SMS olarak size bilgilendirme mesajı gelir. Hatta yüklenen bedava internet 1 ay boyunca geçerli olur. 1 ay sonunda kullanım hakkından faydalanılmamış olsa dahi, bu hak silinir, sonraki aylara aktarılması mümkün değildir.

  Turkcell Bedava İnternet Kazanmak için Dijital Operatör Paketine Katılabilirsiniz

  Turkcell bedava internet kazanmak için Dijital Operatör paketi sizlere her hafta bedava internet kazanma şansını sunacak. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ilk önce kendi adlarına kayıtlı olan telefon numaraları ile uygulamaya kayıt olmaları gelmektedir. Ardından uygulamanın kampanya köşesinden kişiye özel kampanyalar hakkında bilgi sahibi olunur. Bedava internet yanı sıra, Turkcell anlaşmalı olan mağazalardan indirim kazanabilirsiniz. Turkcell anlaşmalı mağazalar giyim, kozmetik, benzin, sinema gibi farklı alanlardadır. Hem bedava internet ile sörf yapmak hem de alışverişlerinizde indirimlerden faydalanmak için siz de Dijital Operatörlü olun!

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.