Bedava İnternet Geldi

  Türk Telekom Ucuz Ek İnternet Paketleri

  Türk Telekom Ucuz Ek İnternet Paketleri

  Uygun fiyatlı ek internet satın alın, paketiniz bitince bir paket parası daha ödeme derdinden kurtulun! Turkcell internet paketi faturalı, faturasız ve öğrenciler için bulunabilir. Zengin içerikli ek internet paketlerinden faydalanmak için size en yakın Türk Telekom bayisini ziyaret edebilirsiniz. Türk Telekom bayilerinde sizleri:

  • Tarifenize özel ek internet paketleri,
  • 5 G ek internet paketleri,
  • Taahhütlü ek internet paketleri,
  • Standart ek internet paketleri,
  • Online işlemlere özel 4.5 G ek internet paketleri bekliyor.

  Türk Telekom öğrencilere internet paketlerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Türk Telekom Aylık 1 GB Ek İnternet Paketi

  Türk Telekom Aylık 1 GB Ek İnternet Paketi kampanyasından faydalanmak için telefonlarınızdan NET 1 GB yazı ve mesajı 5555’e gönderin. Paket ücreti içine KDV ve ÖİV dahil edilmiştir. Aylık paket bittikten sonra, eğer başka bir tarifeniz yoksa, ücretlendirme mevcut tarifeniz üzerinden yapılacaktır. Pakete abone oldunuz ve hattınızda ne kadar kullanım kaldığını merak ediyorsanız telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra İnternet yazın 5555’e ücretsiz mesaj gönderin. Eğer internet paketinden memnun değilseniz ve paketinizi iptal ettirmek istiyorsanız, İptal Net 1 GB yazdıktan sonra mesajınızı 5555’e gönderin. Paket iptal edildiği zaman kalan kullanım hakları fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir.

  Türk Telekom Ekstra 5 GB Ek İnternet Paketi

  Türk Telekom Ekstra 5 GB Ek İnternet Paketi taahhütlü bir ek internet paketidir. Bu paketten faydalanmak için 12 ay kalma sözü vermeniz gerekiyor. Eğer pakete ilk defa kayıt olacaksanız, başvuru için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra Ekstra 5 GB yazın 5555’e gönderin. Eğer daha önceden paketten faydalandıysanız, yeniden paketi 12 ay sonrasında satın almak için Devam Ekstra 5 GB yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderin. Eğer paketi iptal etmezseniz paket yenilenir. Paketi iptal etmek için iptal ekstra yazdıktan sonra mesajınızı 5555’e gönderebilirsiniz.

  Türk Telekom Aylık Kamu 8 GB Ek İnternet Paketi

  Türk Telekom Aylık Kamu 8 GB Ek İnternet Paketi kampanyasına kayıt olmak için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. KAMU 8 GB yazdıktan sonra mesajınızı 5555’e gönderin. Pakete kaydınızı dilerseniz müşteri hizmetlerinden de yapabilirsiniz. Paketlerin her birisinden bir fatura dönemi için bir kere yaralanabilirsiniz. Eğer paketten memnun kalmadıysanız, iptal işlemini gerçekleştirmek için iptal kamu yazın boşluk bırakın 8 GB yazın ve mesajı 5555’e ücretsiz olarak gönderin. Eğer paketinizi iptal ettirmezseniz paket her ay yenilenecektir. Paket iptalinden sonra kalan kullanımlar fatura döneminin içinde kalması koşulu ile kullanılabilir.

  Türk Telekom Aylık 2 GB Ek İnternet Paketi

  Türk Telekom Aylık 2 GB Ek İnternet Paketi kampanyasına katılmak için bir SMS yeterli! Telefonlarınızdan Aylık 2 GB yazdıktan sonra 5555’e ücretsiz gönderin, kampanya katılım başvurunuz değerlendirmeye alınsın! Paket kapsamında hatta tanımlanan internet yalnızca yurt içinde kullanılabilir. Bu paketten faydalanmak isteyen müşterilerin 4.5 G ile uyumlu cihazları olması gerekiyor. Bir fatura döneminde ancak 1 tarife satın alınabilir.

  Türk Telekom güncel bedava internet kampanyalarına yazımızdan bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Online İşlemlere Özel Aylık 8 GB Ek İnternet Paketi

  Türk Telekom Online İşlemlere Özel Aylık 8 GB Ek İnternet Paketi kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin paketini online işlemler uygulaması üzerinden satın alması gerekmektedir. Hem Google Play hem de Apple Store üzerinden uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Eğer esnaf dostu tarifelere, kontrolü seç tarifelerine ya da POCELL, Teknosa Mobil, PTTcelli ve data tarifelerine kayıtlı iseniz bu internet paketi kampanyasından faydalanmanız ne yazık ki mümkün değildir.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.