Bedava İnternet Geldi

  Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası

  Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası

  Türk Telekom internet kampanyaları sayesinde vatandaşlara bedava internet kullanımı sağlanmaktadır. Özellikle Türk Telekom sosyal medya hediye internet ile sosyal ağlara girişler ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Yani internet paketinizden herhangi bir kullanım ücreti yapılmayacaktır.

  Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kazanma Şansı

  Türk Telekom yaptıkları kampanyalar ile birlikte müşterilerin ücretsiz internet kazanma fırsatını sunmaktadır. Aşağıda Türk Telekom ücretsiz internetten yararlanmak için yapılması gerekenler verilmektedir:

  • Müşteriler Yeni Yıl Demek Bol GB Demek paketini aldıkları zaman ekstradan ücretsiz internet kullanma şansını da elde etmektedir.
  • Bununla birlikte 4.5G 30 GB hediye internet paketini kullananlara da Türk Telekom 30 GB hediye internet sunulmaktadır.
  • Aynı zamanda Sil Süpür paketine üye olanlara da internet hediyesi gelmektedir.
  • Bununla birlikte Hediye Sosyal Medya Kampanyası paketi ile de hediye internet kullanımı yapılmaktadır.
  • Ayrıca Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan uygulaması ile de ücretsiz bir şekilde sosyal medya üzerinden internet kullanımı yapılabilir.

  Ayrıca Türk Telekom Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Kampanyası bilgilerini inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Sosyal Medyayı Ücretsiz Kullanma Kampanyası

  Türk Telekom’un kadınlar için sosyal medyayı ücretsiz kullanmalarında ortaya sunduğu imkanlar vardır. Bu imkanlardan sadece kadınlar yararlanabilmektedir. İstenilen şartların yerine getirilmesinden sonra kadın müşteriler, Whatsapp, Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformlarını ücretsiz bir şekilde kullanabilecektir. Bunun için yapmaları gereken tek şey cep telefonlarının mesaj bölümüne “SOSYAL PAKET” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeleri gerekir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler, her ay hatlarına 30 TL para yüklemelidir. Bu sayede her ay 2 GB sosyal medya kullanımı için kadınlar ekstra internet gelmektedir.

  Türk Telekom 1 GB Kazanma Fırsatı

  turk telekom 1 gb

  turk telekom 1 gb hediye internet nasil alinir

  Türk Telekom 1 GB Kazanma kampanyası ile çevreyi ve doğayı korumak için gerekli bütünleşmeyi sağlamaktadır. Bununla birlikte bu kampanyaya katılanlara 1 GB internet hediye edilecektir. Yapılması gereken tek şey ay içerisinde bir başkasına 1 veya 4 GB internet göndermektir. Gönderdiğiniz internet miktarı kadar size de ücretsiz kullanabileceğiniz 1 veya 4 GB internet hattınıza yüklenecektir. Bu kampanya Nisan ayına kadar devam etmektedir.

  Türk Telekom 500 MB Kazanma Şansı

  Türk Telekom ile 500 MB internet kazanmak mümkündür. Bunun için ilk olarak iPhone cep telefonlarında yer alan Siri uygulaması üzerinden faturasız hat sahiplerine istediğiniz miktarda TL yüklemeniz gerekir. Bu işlemi başarılı bir şekilde yapan bütün müşterilere 500 MB ücretsiz internet kullanımı hediye edilecektir. Dileyen herkes bu kampanyadan yararlanabilir.

  Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Fırsatı

  Türk Telekom faturalı hat sahiplerinin internet hediyelerinden yararlanabilmeleri için yapmaları gereken başka adımlar da vardır. Örneğin; sim kartı 3G ile uyumlu olan faturalı hat sahipleri Türk Telekom merkezlerine giderek sim kartlarını 4.5G ile değiştirdikleri zaman cep telefonlarının mesaj bölümüne “4.5G” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermelidir. Mesajın gönderilmesinin ardından faturalı hat sahiplerine kullanabilecekleri ücretsiz internet hediyeleri gelmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin sim kartlarını muhakkak 4.5G uyumlu yapmaları gerekir. Bütün işlemlerin yapılmasından sonra müşterilerin ücretsiz olarak kullanabilecekleri 30 GB internet hatlarına yüklenecektir.

  Türk Telekom Yılbaşında Hediye İnternet Şansı

  Türk Telekom’un düzenlediği yılbaşına özel kampanya sayesinde ekstradan hediye internet kazanılabilir. Bu kampanyadan yararlanmak için ilk olarak “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasının cep telefonlarına indirilmesi gerekir. Bu uygulamanın muhakkak iPhone ve Adroid online mağazasından indirilmesi gerekir. Uygulama indirildikten sonra 15 TL değerinde olan EK 5 GB internet paketini satın almanız gerekir. Paketi satın aldıktan sonra 3 ay süre boyunca toplamda 15 GB internet paketine sahip olabileceksiniz. Yani her ay 5 GB ekstra internet hattınıza yüklenecektir. Bu kampanyadan sadece faturalı hat sahipleri yararlanabilir.

  Türk Telekom 3 GB Hediye İnternet Şansı

  Türk Telekom ile ekstradan 3 GB internet kazanmak isteyenlerin yapmaları gereken adımlar vardır. İlk olarak bu kampanyadan yararlanabilmek için Milli Eğitim Bakanlığı’nın yaptığı Eğitim Bilişim Ağı projesine katılım göstermek gerekir. Bu şarta uyum sağlanılması durumunda öncelikle cep telefonlarının mesaj bölümüne “EBA” yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekir. Mesajın gönderilmesinden hemen sonra 3 GB hattınıza internet yüklenecektir. Aynı zamanda bu kampanyadan sadece öğretmenler ve öğrenciler yararlanabilmektedir.

  Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası İle İnternet Şansı

  turk telekom sil supur nedir

  turk telekom sil supur kampanyasi

  Türk Telekom’un Sil Süpür kampanyası aracılığı ile hat sahiplerine ekstradan kullanabilecekleri internet yüklenmektedir. Bu ücretsiz internet kullanımından faydalanmak için ilk olarak Telekom mobil uygulaması üzerinden telefonunuzdan gereksiz uygulamaları temizleyerek ekstradan internet hediyesi kazanabilirsiniz. Bunun dışında her yöne sınırsız bir şekilde konuşma imkânını da elde edebilirsiniz. Bu yüzden cep telefonlarına hemen Türk Telekom uygulamasını yüklemeniz gerekir.

  Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyasındaki Önemli Noktalar

  Türk Telekom sosyal medya kampanyasından yararlanmak isteyenlerin bilmeleri gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalara dikkat edildiği zaman müşteriler ekstradan internet kullanımına sahip olabilir. Aşağıda Türk Telekom’un sunduğu sosyal medya kampanyasında dikkat edilmesi gereken hususlar yer alır:

  • Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle 1 ay boyunca 25 TL değerinde hatta para yüklenmesi gerekir.
  • Bununla birlikte bu kampanyadan sadece kadın müşteriler faydalanabilir.
  • Ayrıca Türk Telekom’un sağladığı internet hediyesinden yararlanmak için cep telefonlarının mesaj bölümüne “SOSYAL PAKET” yazılıp 5555’e gönderilmesi gerekir.
  • Bütün şartlara uyum sağlandıktan sonra her ay 2 GB internet hediyesi hatta yüklenecektir.

  Türk Telekom Beni Kim Aramış Nasıl Öğrenirim? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyasına Ne Kadar Ödenir?

  Türk Telekom sosyal medya kampanyasından yararlanmak için ekstradan bir ücret ödenmesine gerek yoktur. Sadece kadın müşterilerin bir seferde hatlarına 25 TL yüklemeleri durumunda 2 GB internet ücretsiz bir şekilde hatlarına yüklenecektir. Yani bu kampanyadan yararlanacakların 25 TL dışında herhangi bir ücret ödemelerine gerek yoktur.

  Türk Telekom’un Sağladığı Diğer Kampanyalar

  Türk Telekom sosyal medya internet kampanyaları dışında başka fırsatlar da sunmaktadır. Aşağıda Türk Telekom’un sağladığı başka avantajlar detaylı bir şekilde açıklanmaktadır:

  • İş telefonlarını yeni alanlar için 250 dakika paket kampanyası ile ilk 6 ayda 19 TL ödenirken, diğer aylarda ise 33 TL ödenmeye başlanacaktır. Bununla birlikte her yöne 5000 dakika konuşma imkanı da sunulmaktadır.
  • Bununla birlikte Türk Telekom’dan işyerlerine internet alındığı zaman ödenmesi gereken 45 TL yerine her ay sadece 21.90 TL ücret ödeme imkanı sunulur. Bunun dışında bir yıl geçerli olmak koşulu ile 5000 TL değerinde işyeri sigortası fırsatı da verilmektedir. Bunun yanı sıra her yöne 100 dakika konuşma da ücretsiz bir şekilde yapılabilmektedir.
  • Aynı zamanda yeni bir işyeri açan kişilere de Türk Telekom’un indirimleri ve hediyeleri vardır. Özellikle “Hayırlı Olsun” kampanyası ile birlikte başlangıç paketi olarak 1000 dakika her yöne konuşma, 1000 SMS ve 2 GB paketi indirimli bir şekilde yapılmaktadır. Bununla birlikte işyerine Türk Telekom ile internet bağlatanlara 216 TL olan bağlantı ücreti 9 takside bölünerek taksitler halinde ödeme imkanı sunulmaktadır. Bütün bu kampanyalardan yararlanmak için 24 ay boyunca firmaya üye olma şartını kabul etmek gerekir.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.