Bedava İnternet Geldi

  Türk Telekom Öğrencilere İnternet Paketleri

  Türk Telekom Öğrencilere İnternet Paketleri

  Öğrencilere özel internet paketi ile uygun fiyatlardan tarifeler satın alabilirsiniz. Süper hız ve ekonomik fiyatlı internet paketi arayanlar gençler Türk Telekom’da buluşuyorlar!

  Türk Telekom Öğrencilere Özel Genç Kampanyası İnternet Paketi

  Türk Telekom öğrencilere özel Genç Kampanyası İnternet Paketi abonesi olanlar Müzik standart paketine ücretsiz olarak sahip oluyorlar. Bu paket iptal edilmediği sürece kendini tekrar eder. Kampanyaya katılan kişilere 1 ay Tivibu Go giriş paketi hediye edilecektir. Bu kampanyadan yalnızca yeni abonelerin faydalanması mümkündür. Kırmızı halı servisi hediye kullanım dahilinde değildir. Bu servise ait kullanımlar ayrıca ücretlendirilecektir. Eğer kampanyayı verdiğiniz taahhütten daha önce sonlandırmak isterseniz, Tivi bu Go giriş üyeliğiniz de sonlandırılacaktır. Kampanyaya katılmak için Türk Telekom web sitesinden online başvuru yapabilirsiniz.

  Ayrıca Türk Telekom bedava internet kampanyalarına bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Öğrencilere Özel Mobil Öğrenci Tarifesi İnternet Paketi

  Türk Telekom öğrencilere özel Mobil Öğrenci Tarifesi İnternet Paketi ile internete doyacaksınız! Eğer henüz Türk Telekom müşterisi değilseniz, ücretsiz olarak numaranızı Türk Telekom’a taşıyarak Türk Telekom müşterisi olabilirsiniz. Numaranızı Türk Telekom’a taşımak için size en yakın Türk Telekom mağazalarını ziyaret edin. Eğer faturasız Türk Telekom müşterisi iseniz, kampanyaya katılmak için telefonlarınızda MO yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  Türk Telekom Öğrencilere Özel Üniversiteli İnternet Paketi

  Türk Telekom öğrencilere özel Üniversiteli İnternet Paketi ile üniversiteli hayat fiber hızında! Bu internet paketi kampanyası sayesinde telefon olmadan evde internetin keyfini çıkaracaksınız. Eğer kampanyaya katılmak için online başvuru yaparsanız 1 ay bedava interneti kullanırsınız. Ayrıca Caffe Nero’dan kahve alımlarınızda 1 alana 1 kahve hediye edilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Yüksek Öğretim Kurumu Başkanlığı’na bağlı üniversite öğrencisi olmaları gerekmektedir. Kampanyaya başvuru esnasında öğrenci belgesi ibraz edilmesi zorunludur. Cafe Nero’dan kahve alımlarınızda 1 alana 1 bedava kampanyasından faydalanmak için kampanyaya katılmak yeterli değildir. Telefonlarınızdan NERO yazdıktan sonra boşluk bırakın TC kimlik NO yazın ve 6262’ye gönderin. Telefonunuza gönderilen SMS ile alışveriş yapın.

  Türk Telekom Öğrencilere Özel Üniversiteli İnternet Paketi Kullanım Koşulları Nelerdir?

  Türk Telekom öğrencilere özel Üniversiteli İnternet Paketi kullanım koşulları kampanyadan daha iyi faydalanmanızı sağlar. Eğer ücretli katma değer servislerine abone olursanız, faturanıza bu bedel ayrıca yansıtılacaktır. Eğer taahhüt bedelinden daha erken kampanyadan ayrılınırsa kullanıcı cayma bedelini ödemekle yükümlüdür. Limitli paketler için kota aşım ücreti kullanılan tarifeye göre yapılacaktır. Eğer Üniversiteli kampanyası dahilinde 12 ay taahhütle internet paketinden faydalanırsanız, aylık yalın internet erişimi bedeli ödemezsiniz. 12 ay dolduktan sonra ise, aylık yalın internet erişim ücreti üzerinden fiyatlandırılırsınız. Her üniversite öğrencisi bu kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir.

  Türk Telekom en fazla internet veren paketleri de inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Öğrencilere Özel Üniversiteli İnternet Paketine Nasıl Başvuru Yapılır?

  Türk Telekom öğrencilere özel Üniversiteli İnternet Paketi başvurusu yapmak için size en uygun kanalı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz online olarak Türk Telekom internet sitesi üzerinden başvurunuzu iletebilirsiniz. Kısa mesaj ile başvuru yapmak isterseniz telefonlarınızın mesaj kısmına gelip İnternet yazdıktan sonra mesajınızı 6606’a gönderin. Müşteri hizmetleri ile görüşerek internet paketi satın almak istiyorum derseniz, telefonlarınızdan 444 1 444 hatlı numarayı arayabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Türk Telekom bayisini ziyaret ederek de başvurularınızı iletebilirsiniz. Size en yakın satış noktasının neresi olduğunu öğrenmek için Türk Telekom resmi internet sayfasından iletişim kısmını ziyaret edin. Başvuru yapmadan önce lütfen taahhütnameyi okuyun. Taahhütnameyi kampanya sayfasından PDF olarak telefonunuza ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.