Bedava İnternet Geldi

  Türk Telekom Numarasını Taşıyanlara Bedava İnternet

  Türk Telekom Numarasını Taşıyanlara Bedava İnternet

  Türk Telekom numarasını taşıyanlara özel bedava internet ile birlikte inşaların hatlarını Türk Telekom’a getirmeleri teşvik edilmiştir. Türk Telekom bedava internet hattınıza, hattınızı taşıdığınız an tanımlanır. Eğer arkadaşlarınızı da hatlarını Türk Telekom’a getirmeleri için ikna etmeyi başarırsanız, daha çok bedava internet kazanma hakkını elde edersiniz. Ayrıca Türk Telekom dünyasında sizleri bekleyen diğer süprizlerden faydalanabilirsiniz.

  Türk Telekom’a Numarasını Taşıyanlar Sosyal Medya Bedava İnternet Kampanyasından Faydalanıyorlar

  Türk Telekom bedava internet kazanmak için Sosyal Medya Kampanyası çok kazançlıdır. Kişiler 30 gün boyunca geçerli uygulama başına 1 GB internet sahibi olurlar. Kampanya kapsamında geçerli olan internet kullanımları şu şekilde sıralanabilir:

  • Facebook için 1 GB internet,
  • Whatsapp için 1 GB internet,
  • Twitter için 1 GB internet sahibi olursunuz.

  Kampanyaya katılmak için kişilerin en az 30 TL değerinde yükleme yapması gerekiyor. Yüklemeler tek seferde yapılmalıdır. Yükleme yaptıktan sonra kampanyaya katılmak için SMS gönderilmelidir. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra sosyal paket yazın ardından mesajı 5555’e gönderin. Kullanım haklarınız SMS ile size bildirilecektir.

  Türk Telekom Oyunu Oynayarak Bedava İnternet Kazanabilirsiniz

  Türk Telekom bedava internet kazanmak için oyun oynamak internet kazanmanın hem eğlenceli hem de avantajlı bir yoludur. Oyunu oynamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Google Play ya da App Store üzerinden uygulamayı telefonlarınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu kazandığınız zaman bedava internet kazanırsınız. Uygulamada her hafta 1 kere oyun oynama hakkınız bulunur. Perşembe günleri saat 8’de uygulama yenilenir dolayısı ile yeni internet kazanma hakkınız açılır. Kampanyaya katılmak için herhangi bir SMS gönderilmesi gerekmez.

  Ayrıca Türk Telekom bedava internet paketlerini inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Bedava İnternet Kazanmak için Faturanızı E Fatura Yapabilirsiniz

  Türk Telekom bedava internet kazanmak için e fatura yaparak hem internetinizi kazanır hem de doğa dostu bir karar vermiş olursunuz. Bu uygulama ile birlikte sisteme kayıt ettiğiniz e mail adresine telefon faturalarınız gönderilir. Ayrıca kağıt üzerine basılı fatura adresinize gelmez. Faturanızı eksiksiz bir şekilde e mail adresiniz üzerinden de takip edebilirsiniz. Bunu yapmak için en yakın türk Telekom bayilerini ziyaret ederek e fatura almak istediğinizi dile getirmeniz yeterli olur. Kampanyaya katıldığınız anda hattınıza Türk Telekom bedava internet tek sefere mahsus olmak üzere yüklenir.

  Türk Telekom’a Numarasını Taşıyıp 4.5 G ile Uyumlu Hat Kullananlar Bedava İnternet Kazanıyorlar

  Türk Telekom’a numara taşıma ve 4.5 G ile uyumlu yaparak bedava internet kazanmak istemez misiniz? Bu kampanyadan ancak tek sefere mahsus olmak üzere faydalanabileceksiniz. Kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom bayilerini ziyaret edin ve sim kartınızı ücretsiz olarak değiş edin. Bedava internet hakkınız en geç hattınıza 30 gün içinde yüklenecektir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin 4.5 G sim yazdıktan sonra 5555’e mesaj göndermeleri gerekmektedir.

  Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler İle Size Özel Bedava İnternet Kazanma Fırsatları!

  Türk Telekom Selfy Bol internetli geceler ile bedava internet kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu kampanya ile günün belli saatleri arasında bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya dahilinde 3 GB’a kadar internet kazanma hakkınız bulunuyor. Kampanyaya katılmak için Türk Telekom tarifelerine abone olmanız gerekiyor. Bu tarifeler Yeni Yıl 8 GB, Fırsat 8 Gb, Gel Dene 3 GB, Bol ve Hızlı 7 GB, Süper 750 2 GB olarak sıralanabilir. Bu tarifelere abone iseniz gece 12 ile sabah 6 saatleri arasında bedava internet kazanabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.