Bedava İnternet Geldi

  Türk Telekom Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

  Türk Telekom Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

  Güncel internet kampanyaları sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. İnternetiniz zamansız mı bitti? Yeni internet paketi almak için para ödemek istemiyor musunuz? O halde aşağıdaki güncel bedava internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

  Türk Telekom Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

  Türk Telekom Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyasına katılarak hattınıza tanımlanan bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Arayanı Bil Plus abonesi olmak için aylık uygulama ücretini ödemeniz gerekiyor. Uygulamaya abone olur olmaz anında 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanmış oluyor. Servise aylık abone olmak isterseniz, telefonlarınızdan PLUS yazdıktan sonra 7065’e gönderebilirsiniz. Hediye interneti servise en az 6 ay boyunca abone kalmak kaydıyla kazanmanız mümkündür. Servis üyeliği, iptal edilmedikçe her ay kendini ücreti karşılığında yeniler.

  Türk Telekom en fazla internet veren paketleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom 4.5 G Bedava İnternet Kampanyası

  Türk Telekom 4.5 G Bedava İnternet Kampanyası sayesinde 4.5 G uyumlu olan cihazınız aracılığı ile kampanyaya katılabileceksiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için mevcut kartınızı 4.5 ile uyumlu hale getirmeniz gerekiyor. Hattınıza 1 GB değerinde internet anında tanımlanmış oluyor. Hatta tanımlanan interneti 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için yalnızca SIM kartını 4.5 G ile uyumlu hale getirmek yeterli olmuyor. Ayrıca kart değişimi yaptıktan hemen sonra 4,5 G yazdıktan sonra mesajı 5555’e göndermek gerekiyor.

  Türk Telekom Online Yükleme İnternet Kampanyası

  Türk Telekom Online Yükleme İnternet Kampanyası ile kredi kartını ya da bankakartını kullanarak TL yükleyenler kazanıyor. Bu internet paketi kampanyasından faydalanmak için daha önceden online yükleme yöntemi ile yükleme yapmamış olmak gerekiyor. Eğer yüklemenizde 35 TL ve altı değer yüklerseniz 1 GB internet kazanırsınız. Eğer 35 TL ve üzeri yükleme yaparsanız 4 GB hediye internetiniz anında hattınıza tanımlanacaktır. Kampanyadan bin TL ve üzeri değerde bakiyeye sahip olan kişilerin faydalanması mümkün değildir. TL yüklemek ve kampanyaya katılmak için bakiyenin bin TL’nin altında olması gerekiyor.

  Türk Telekom Selfy ile Bol İnternetli Geceler Kampanyası

  Türk Telekom Selfy ile Bol İnternetli Geceler Kampanyası sayesinde gece 12 ile sabah 6 arası bedava internet sahibi olabilirisiniz. Hem de tam 3 GB değerinde! Bu kampanyaya katılarak bedava internetin keyfini çıkarmak isterseniz telefonlarınızın mesaj kısmına GECE NET yazın ve mesajı 4545’e gönderin. Kampanya dahilinde kullanım haklarınız size SMS olarak iletilecektir. Kampanyadan Selfy müşterisi olmayan kişilerin de faydalanması mümkündür. Selfy müşterisi olmayıp kampanyaya başvurmak isteyen kişilerin başvuru esnasında GECENET yazdıktan sonra mesajlarına TC kimlik no bilgilerini ekledikten sonra 4545’e mesajlarını göndermeleri gerekiyor.

  Türk Telekom bedava internet nasıl kazanılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Selfy ile Mor Hediye Kampanyası

  Türk Telekom Selfy ile Mor Hediye Kampanyasına katılarak 1 GB değerinde internet sahibi olabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin faturasız hat kullanıcısı olması gerekiyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin hatlarının aktif olarak kullanımda olması gerekiyor. Bu kampanya tam da bana göre diyorsanız, kampanyaya katılmak için telefonlarınızdan Mor Hediye yazın ardından 4545’e mesaj atın. Turkcell müşteri hizmetleri ekibi anında sizinle iletişime geçecektir. Kampanyaya katılım SMS’i göndermek ücretsizdir. Kampanyaya katılmak için en az 30 TL değerinde yükleme yapmak gerekiyor.

  Türk Telekom Hediye Sosyal Medya İnternet Kampanyası

  Türk Telekom Hediye Sosyal Medya İnternet Kampanyası katılımı için sosyal paket yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderin. Toplam 2 GB bedava internet paketi anında hattınıza tanımlanacak. 2 GB internetin 1 GB’ı yalnızca Whatsapp için kullanılabilir.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Filiz ÇALIŞKAN dedi ki:

   Türk telekom müşterisiyim interneti bedava hiç kullanmadım yalan söylüyorlar. Hatta geçen hafta yükleme yapmadan önce online işlemlerde 40tl yüklemeye 5gb hediye butonuna bastım yükleme yaptım bedava internet falan gelmedi aksine bir 40tl daha yüklemeni söylediler. Soyguncular ne bedava interneti.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.