Bedava İnternet Geldi

  Türk Telekom En Fazla İnternet Veren Paketler

  Türk Telekom En Fazla İnternet Veren Paketler

  En çok internet veren paketler ile internete doyun! Hem faturalı, hem faturasız bireysel ya da kurumsal fark etmeksizin size uygun bir internet paketi Türk Telekom’da mutlaka var.

  Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Paketi

  Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Paketi faturasız hatlar için özel olarak hazırlanmış bir tarifedir. Bu internet paketi ile birlikte aynı zamanda 200 DK konuşma ve 200 SMS kazanırsınız. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızdan DOYASIYA 20 GB yazdıktan sonra mesajı 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Kampanya aktif olduğu zaman tarafınıza bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Eğer henüz Türk Telekom müşterisi değilseniz bu kampanyadan faydalanamazsınız. Türk Telekom müşterisi olmak için en kısa zamanda Türk Telekom bayilerini ziyaret etmeyi unutmayın.

  Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Paketi Kullanım Detayları

  Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Paketi kullanım detayları başında kullanıcıların  bu paketi 30 gün içinde en fazla bir kere satın alabilmeleri gelmektedir. Bu paket 30 gün dolduktan sonra kullanıcı paketi iptal etmedikçe yenilenir. Pakete kayıt olmak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Paketten faydalanmaya başladığınız zaman hattınıza tanımlanan faydalar 30 gün boyunca geçerli olur. Akıllı devretme özelliği olmadığı için kalan kullanımlar bir sonraki aya devretmez. Paket kapsamında tanımlanan faydalardan üçüncü şahısların faydalanmaları mümkün değildir.

  Türk Telekom Selfy Sosyal Small Kampanyası İnternet Paketi

  Türk Telekom Selfy Sosyal Small kampanyası internet paketi faturalı hatlar için hazırlanmış bir kampanyadır. Bu kampanya ile birlikte:

  • 3 GB internet,
  • 5 bin SMS,
  • 750 DK,
  • Sosyal medya uygulamalarında geçerli 3 GB internet paketi sahibi olacaksınız.

  Kampanyaya katılmak istiyorum derseniz telefonlarınızın mesaj kısmından Sosyal Small yazdıktan sonra 4545’e gönderin. Kampanyaya katıldıktan sonra taahhüt bedelinden önce paketin iptal edilmesi halinde cayma bedeli alınır. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Selfy’li olması gerekir. Kampanyaya katıldıktan sonra taahhüt ayrıca verilir. 12 aylık taahhüt vermek için telefonlarınızın mesaj kısmına söz yazın mesajı 5555’e gönderin. Taahhüt vermeniz halinde 20 TL indirimden faydalanırsınız.

  Ayrıca Türk Telekom internet fırsatlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Efsane Tarifeler İnternet Paketi

  Türk Telekom Efsane Tarifeler internet paketi başvurusu yapmak için Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilir ya da Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden online başvuru yapabilirsiniz. Tarifeye abone olduğunuz zaman, e dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet sahibi olursunuz. Ayrıca:

  • Her yöne bin DK,
  • Her yöne bin SMS,
  • 20 GB, 12 GB, 8 GB cepten internet seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

  Tarifeye kayıt olmak isteyen kişiler yeni hat tesisi ya da numara taşıyarak kayıt olabilirler. Dilerseniz ek paket satın alarak aşım yapmanız halinde paketinizi kontrol altına alabilirsiniz. Hangi ek paketleri satın alabileceğinizi ve ne kadar para ödeyeceğinizi öğrenmek için telefonlarınızdan yıldız 120 kareyi tuşlayabilirsiniz.

  Türk Telekom Prime Ekstra 25 GB İnternet Paketi

  Türk Telekom Prime Ekstra 25 GB internet paketi faturalı hatlar için özeldir. Bu kampanyadan  faydalanan müşterilere:

  • Türk Telekom Bulut 150 GB,
  • Tivibu Go Süper paket,
  • Muud Premium üyelik 24 ay boyunca ücretsizdir.

  Taahhüt vererek bu kampanyadan daha uygun bir fiyattan faydalanabilirsiniz. Tarifeye katılmak ve internet paketi ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen müşteriler telefonlarından prime ekstra yazdıktan sonra boşluk bırakıp 25 GB yazsınlar. Ardından mesajı 5555’e göndersinler. Dilerseniz size en yakın Türk Telekom mağazalarından ve 444 1 444 hatlı Türk Telekom müşteri hizmetlerinden de kampanyaya katılmak için başvurunuzu iletebilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.