Bedava İnternet Geldi

  Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

  Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

  Türk Telekom bedava internet paketleri sayesinde internetiniz ne zaman biterse bitsin, zorda kalmayacaksınız. Türk Telekom bedava internet paketleri için ek ücret ödemenize gerek olmaz. Tam ihtiyacınız olduğu anda paketler sizin için devreye girer. Faturalı hat sahipleri ve faturasız hat sahipleri bedava internet paketlerinden faydalanabilirler.

  Türk Telekom Bedava İnternet Kazanmak için Sil Süpür Oyununu Oynayın!

  Türk Telekom bedava internet kazanmak için Sil Süpür Oyunu hem  eğlenin hem de bedava internet kazanın! Uygulamadan yalnızca Türk Telekom cep operatör kullanıcılarının faydalanması mümkündür. Oyunu oynamak kolaydır. Yapılması gereken ilk şey, uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yapmaktır. Ardından sil süpür uygulamasını telefonunuza indirin ve oyunu oynamaya başlayın. Bedava internet kazanmak için oyunu kazanmanız gerekiyor. Her Perşembe günleri sabah saat 8’de oyun yenilenir. Böylece kullanıcılara yeni internet kazanma şansı doğar. Haftada en fazla bir kere bu uygulamaya katılarak bedava internet kazanabilirsiniz.

  Türk Telekom’dan Sosyal Medya Kullanmayı Sevenlere Özel Bedava İnternet Kampanyası

  Türk Telekom sosyal medya kullanmayı sevenlere özel bedava internet ile hem faturalı hatlar hem de faturasız hatlar bedava internet kazanmanın keyfini çıkarabilirler. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin tek seferde hatlarına en az 30 TL değerinde yükleme yapmaları şartı sunuluyor. Gerekli yüklemeler yapan kişiler Facebook, Twiter ve Whatsapp’da geçerli bedava internetin sahibi oluyorlar. Katılım göstermek için yalnızca yükleme yapmak yeterli olmuyor. TL yüklemesi yapıldıktan sonra en geç 1 gün içinde kişilerin SMS göndermeleri gerekiyor. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra Sosyal Paket yazın ve mesajı 5555’e kısa mesaj olarak gönderin. Kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirileceksiniz.

  Ayrıca Türk Telekom bedava internet kazandıran uygulamalara yazımızdan bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanın

  Türk Telekom bedava internet kazanmak için Bol İnternetli Geceler kampanyası sizleri bekliyor. Bu kampanyaya katıldığınız zaman belli saatler içinde Türk Telekom bedava internet kazanma şansınız olacak. Bu saatler gece 12 ile sabah 6 olarak belirlenmiştir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin belli tarifelere kayıtlanmış olmaları şartı aranıyor. Bu şarta göre:

  • Fırsat 8 GB,
  • Yeni Yıl 10 GB,
  • Yeni Yıl 8 GB,
  • Yeni Yıl 6 Gb,
  • Yeni Yıl 4 GB,
  • Yeni Yıl 2 GB,
  • Süper 2 GB,
  • Süper 4 GB internet tarifelerine kayıtlı olan kişiler bu kampanyaya katılım gösterebiliyorlar.

  Bu tarifelere kayıt olmadan kampanyaya katılamayacağınız için öncesinde kişilerin tarifelere kayıt olması gerekmektedir.

  Türk Telekom Hattınızı 4.5 G ile Uyumlu Yaparak Bedava İnternet Kazanmaya Ne Dersiniz?

  Türk Telekom 4.5 G uyumlu hat ile bedava internet kazanmak insanların tek seferde faydalanabilecekleri bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, ek ücret ödemelerine gerek kalmaksızın Türk Telekom cep merkezlerine gelerek, hatlarını 4.5 G ile uyumlu hale getirebilecekler. Hatların 4.5 G ile uyumlu olması halinde tam 1 ay geçerli olacak 1 GB internetin sahibi olacaksınız. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin yapmaları gereken tek şey, telefonlarının SMS bölümüne geldikten sonra 4.5 G sim yazıp ardından mesajı 5555’e göndermektir!

  Türk Telekom Bedava İnternet Kazanmak için E Fatura Yöntemi

  Türk Telekom e fatura ile bedava internet kazanmak çevre dostu bir yöntemdir. Müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek, telefon faturanızı e fatura haline getirin. Belirttiğiniz e mail adresine her ay faturanız gelir. Tek seferde geçerli olmak üzere 1 GB internetin sahibi olursunuz. Sayenizde ağaç katliamı azalır!

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.