Bedava İnternet Geldi

  Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

  Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

  Bedava internet kazanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki kampanyalara katılmak! Bu sayede bedava internet paketi kazanmanın  yanı sıra, Türk Telekom dünyasının diğer avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

  Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası

  Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası ile bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyaya kayıt olduktan sonra hattınıza 30 gün içinde 30 TL ve üzeri değerlerde yükleme yapmanız gerekiyor. Yükleme yaptıktan sonra hattınıza anında 2 GB internet tanımlanıyor. Hediye internet Twitter ve Facebook için 1 GB, Whatsapp için ise 1 GB değerinde yükleniyor. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızdan Sosyal Paket yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderin. TL yüklemeden önce kampanyaya katılım SMS’i göndermeyi unutmayın.

  Türk Telekom Mor Hediye 1 GB Kampanyası

  Türk Telekom Mor Hediye 1 GB Kampanyası sayesinde 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu internet paketi kampanyasına katılmak isteyen kişilerin faturasız hat kullanıcısı olması gerekiyor. Kampanyaya katılacak kişinin, hattının aktif olarak kullanımda olması şartı aranıyor. Katılmak isteyenler telefonlarının mesaj kısmına geldikten sonra Mor Hediye yazıp, mesajlarını 4545’e gönderebilirler. Talebiniz en kısa zamanda değerlendirmeye alınır. Daha hızlı değerlendirmeye alınmak isterseniz, müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Kampanyaya katılım ücretsizdir.

  Türk Telekom 7 TL Yükleyenlere 2 GB Ek İnternet Hediye Ediyor!

  Türk Telekom 7 TL kampanyası ile hem faturalı hem faturasız hat sahipleri bu fırsattan faydalanabiliyorlar. Türk Telekom müşterileri kampanyaya katılmak için 2 GB yazdıktan sonra boşluk bırakıp, Ek yazsınlar ve mesajı 5555’e göndersinler. Faturalı müşterilerin kampanyaya katılmak için 12 fatura dönemi için katılma sözü vermelilerdir.

  Ayrıca Türk Telekom numarasını taşıyanlara bedava internet yazımızı inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Selfy ile Bol İnternetli Geceler Kampanyası

  Türk Telekom Selfy ile Bol İnternetli Geceler Kampanyasına katılarak günün belli saatlerinde tam 3 GB internete bedava sahip olabilirsiniz. Gece 12 ile sabat 6 arasında internet kullanımlarınız 3 GB’a kadar bedavaya gelecek. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin aşağıdaki tarifelerden bir tanesi kayıtlı olmaları gerekiyor:

  • Yeni Yıl 2 GB,
  • Bol ve Hızlı 3 GB,
  • Gel Dene 1 GBi
  • Süper 500 4 B,
  • Fırsat 8 GB.

  Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin gecenet yazdıktan sonra mesajı 4545’e göndermeleri gerekiyor. Eğer Self müşterisi değilseniz, kampanyaya katılmak için gecenet yazdıktan sonra mesaja TC kimlik no bilginizi eklemeniz gerekiyor. Kampanyaya katılım başvuru mesajları ücretsizdir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Selfy üyelerinin en az 7 en çok 25 yaşında olmaları gerekiyor.

  Türk Telekom Yükleme Şenliği Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanın!

  Türk Telekom Yükleme Şenliği Kampanyası sayesinde her 35 TL değerinde yükleme yapmanız halinde 2 GB, 40 TL yüklemelerde 5 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Eğer 50 TL ve üzeri yükleme yapmak isterseniz 10 GB bedava internet sizin olacak! Kampanyaya katılmak için kayıt olmanız gerekmiyor. Siz hattınıza TL yüklediğiniz zaman sistem otomatik olarak kampanyaya sizi dahil ediyor.

  Türk Telekom Online Yükleme Kampanyası

  Türk Telekom Online Yükleme Kampanyası dahilinde kredi kartı ve banka kartınızı kullanarak TL yükleyebilirsiniz. TL yüklemelerinizde 1 GB ya da 4 GB internet sizin olur. Yükleme yapmak için Türk Telekom resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Hattınıza yükleme sonrasında tanımlanan bedava internet paketi toplam 1 ay boyunca geçerli olur. Kampanya bitiminde kişilerin mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. 35 TL ve üzeri yükleme yaparsanız anında 4 GB internet kazanırsınız. 35 TL altı için 1 GB internet kazanırsınız.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.