Bedava İnternet Geldi

  Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

  Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

  Türk Telekom internet kazandıran uygulamalar sayesinde basit kuralları yerine getirerek bedava internet kazanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Avea adı ile hizmet veren Türk Telekom, artık Avea abonelerini Türk Telekom ile tek çatı altında toplayarak hizmet vermeye başladı. Türk Telekom internet kazanma kampanyaları ile de sesini bol internet kazandırması ile duyuruyor.

  Türk Telekom Tambu Bedava İnternet Uygulaması ile Kazanın!

  Türk Telekom Tambu uygulaması ile bedava internet kazanmanız mümkün. Tambu uygulamasını ücretsiz olarak hem Google Play hem de App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdiğiniz anda telefonunuza 1 GB bedava internet tanımlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Selfy abonesi olması gerekiyor. Selfy abonesi olmak isteyen kişilerin 25 yaş altı olması şartı bulunuyor. Self kullanıcılarına özel başka kampanyalar da bulunuyor. Yıl boyu yalnızca selfy kullanıcılarına özel etkinlikler ve indirimler düzenleniyor. Tambu uygulamasını kullanarak 1 senede yalnızca 1 defa geçerli internet kazanabileceğinizi unutmayın.

  Türk Telekom Arayanı Bil Plus Bedava İnternet Uygulaması ile İnternetin Keyfini Çıkarın!

  Türk Telekom Arayanı Bil Plus uygulaması ile bedava internet kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu uygulamayı kullanan kişiler telefonları kapalı olduğu zamanlarda onları kimin aradığını öğrenebilirler. Hem bu hizmetten faydalanırlar aynı zamanda 1 GB bedava internet paketinin sahibi olurlar. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin telefonlarından PLUS yazarak SMS göndermeleri gerekmektedir. Mesaj 7065’e ücretsiz olarak gönderilebilir. Arayanı Bil Plus uygulamasının ücretli olduğunu hatırlatmakta fayda var.

  Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Uygulaması ile Hem Oynayın Hem Kazanın!

  Türk Telekom Sil Süpür oyunu ile bedava interneti eğlenceli bir şekilde internet kazanmanız mümkün. Türk Telekom internet kazanmaya başlamak için önce oyunu telefonlarınıza indirmeniz gerekiyor. Bunun için telefonunuzun işletim sistemine göre Google Play ya da App Store üzerinden uygulamayı ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Uygulamadan internet kazanmak için oynadığınız oyunu kazanmanız gerekiyor. Yalnızca bedava internet değil, oyun içinde diğer avantajlı özellikler de sizleri bekliyor! Mağazalardan indirimlerden tutun, puanlar, konuşma paketleri, her yöne geçerli SMS’ler bulunuyor!

  Ayrıca Türk Telekom bedava internet veren paketleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Hattınıza TL Yükleyin Bedava İnternet Kazanın!

  Türk Telekom hattına TL yükleyerek bedava internet kazanmak mümkündür. Ne kadar TL yüklediğinizin bir önemi olmaksızın yükleme yaptığınız miktar kadar, internet kazanma hakkınız olacak. Yani ne kadar çok internet yüklerseniz o kadar çok bedava internet kazanabilirsiniz. TL yüklemesini online işlemler menüsünden, size en yakın Türk Telekom bayisinden gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için herhangi bir SMS gönderilmesi gerekmez. Kampanya kapsamında internet kazandığınız vakit tarafınıza SMS gönderilir ve kullanım haklarınız hakkında bilgilendirilirsiniz. Kazandığınız internet hakları bir sonraki aya devir etmez. Bu nedenle bir ay içinde hediye kullanımlarınızı değerlendirmenizde fayda var.

  Türk Telekom E Faturaya Geçerek Bedava İnternet Sahibi Olabilirsiniz

  Türk Telekom e faturaya geçerek bedava internet sahibi olmak hem doğa dostu hem de çok kolay! Faturalar bu kampanyadan faydalanmanız halinde adresinize yazılı olarak gelmez. Bunun yerine sisteme hangi e mail adresi ile kayıtlı olursanız o adresinize düzenli olarak faturanız gelir. Bu uygulamaya geçiş yaptığınız anda bedava internet hattınıza tanımlanır. Tanımlanan kullanımla ilgili tarafınıza SMS gönderilir. Bu SMS’te size hangi tarihler arasında kullanım yapacağınız da belirtilecektir. Her abone en çok 1 defaya mahsus olmak üzere bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan faydalandığınız için hem ağaçları koruyacak hem de bütün her yerde geçerli olacak bedava internetinizin keyfini çıkaracaksınız!

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.