Bedava İnternet Geldi

  Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Paketler

  Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Paketler

  Türk Telekom bedava internet paketleri sayesinde internetinizin olup olmadık yerde bitmesini kafanıza takmanıza gerek yok. İnternetinizin bittiği anda Türk Telekom bedava internet paketleri yardımınıza koşacak! Cebinizden ek ücret ödemenize gerek kalmaksızın internet kullanmaya devam edebileceksiniz. Bedava internet paketlerinden faturalı hat sahipleri, faturasız hat sahipleri ve yeni hattını Türk Telekom’a taşıyan kişiler faydalanabilecekler.

  Türk Telekom Bedava İnternet Kazanmak için Sil Süpür Kampanyası

  Türk Telekom bedava internet kazanmak için sil süpür kampanyası ile internete doyacaksınız! Sil Süpür kampanyasına katılmak isteyen kullanıcıların ilk olarak Türk Telekom uygulamasını indirmesi gerekiyor. Ardından uygulamaya giriş yapmak için kullanıcı bilgilerinizi kullanın. Türk Telekom sil süpür oyununu akıllı telefonunuza indirin. Ardından oyunu oynayın ve oyunu kazanın. Bu sayede bedava internet sahibi olabilirsiniz.

  Faturanızı E Fatura Yaparak Türk Telekom Bedava İnternet Kazanabileceğinizi Biliyor muydunuz?

  Türk Telekom bedava internet kazanmak için e fatura yapmak etkili bir yöntemdir. Bilindiği üzere faturalar kağıtlara basılarak getirilir. Bu durum ağaçların katledilmesine yol açarak çevreye zarar vermektedir. Bunun yerine e fatura üzerinden, her ay aynı şekilde e mail adresinize gönderilen fatura ile de kullanımlarınızı görebileceksiniz. Hem de faturanızı e fatura döndürdüğünüz için tek sefere mahsus olmak üzere bedava internet kazanmış olacaksınız. Telefonlarınızdan faturanızı e fatura döndürdükten sonra kampanyaya katılmak için SMS göndermeniz gerekmektedir. SMS bölümüne gelin. 1 GB email yazdıktan sonra mesajı 3008’e gönderin. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin faturalı hat sahibi olmaları gerekmektedir. Müşteriler en fazla bir defa bu kampanyaya katılarak bedava internet kazanabilirler.

  Türk Telekom bedava internet kazandıran paketlere yazımızdan bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Bedava İnternet Kazanmak için Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası

  Türk Telekom bedava İnternet kazanmak isteyenlere özel Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası devam ediyor. Türk Telekom bedava internet kazanmak isteyen kişiler gece 12 ile sabah 6 saatleri arasında 3 GB’a varan internet kazanma fırsatından faydalanabiliyorlar. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin:

  • Gel Dene 1 GB,
  • Gel Dene 3 GB,
  • Gel Dene 5 GB,
  • Bol ve Hızlı 3 GB,
  • Bol ve Hızlı 5 GB,
  • Bol ve Hızlı 7 GB, Süper 500 4 Gb,
  • Süper 750 2 Gb,
  • Fırsat 8 GB,
  • Yeni Yıl 10 GB,
  • Yeni Yıl 8 GB kampanyalarından bir tanesine kayıtlı olmaları gerekiyor.

  Türk Telekom Hediye Sosyal Medya ile Bedava İnternet Kampanyası

  Türk Telekom bedava İnternet kazanmak için sosyal medya kampanyası özellikle sosyal medya kullanmayı seven kişileri bekliyor. Kişilerin kampanyadan faydalanabilmeleri için 30 günde tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekiyor. Bu sayede:

  • Facebook için 1 GB,
  • Twitter için 1 GB,
  • Whatsapp için 1 GB bedava internet sahibi oluyorlar.

  Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin, kampanyaya katılmak için telefonlarının mesaj kısmına geldikten sonra sosyal paket yazmaları gerekiyor. Ardından mesaj 5555’e gönderiliyor.

  Türk Telekom 4.5 G’ye Geçen Abonelere Özel Bedava İnternet Kampanyası

  Türk Telekom bedava İnternet kazanmak için 4.5 G abonesi olabilirsiniz. Bu kampanyadan bir sefere mahsus olmak üzere faydalanabilirsiniz. Mevcut sim kartınızı ücretsiz olarak Türk Telekom cep merkezine geldikten sonra değiştirmeniz mümkün. Bu sayede toplamda 30 gün geçerli olacak 1 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Sim kartınızı değiştirdikten sonra SMS göndermeniz gerekecektir. Telefonlarınızdan 4.5 G sim yazdıktan sonra mesajınızı 5555’e kısa mesaj olarak gönderdiğiniz zaman, internet kampanyasına katılmış olursunuz. Katılımınıza dair size SMS ile bilgilendirme mesajı atılır.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan tüm içerikler aktuelurunlergeldi.com'a aittir. İzinsiz dağıtılması veya paylaşılması durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılır.